Pirmdiena, 28. Maijs, 2018
Vilhelms, Vilis

Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs “Kalnciems”

Drukāt
  • Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra “Kalnciems” vadītāja: Ivita Jansone
  • Tālrunis: 25610049
  • E-pasts: ivita.jansone@jelgavasnovads.lv
  • Adrese: Lielupes iela 27, Kalnciems, Kalnciema pagasts, Jelgavas novads, LV-3016

Norēķinu informācija:
AS Swedbank - LV07HABA0551025900443

Filiāle sniedz ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, kā arī veselības aprūpi pilngadīgām personām ar invaliditāti, pensijas vecuma personām.

Sniedz ilgstošas un īslaicīgas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, kā arī veselības aprūpi pilngadīgām personām ar invaliditāti, pensijas vecuma personām.

Nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Pakalpojumi:

• pamatvajadzību nodrošināšana (mājokli vienvietīgā, divvietīgā vai trīsvietīgā istabā, ēdināšana četras reizes dienā, ķermeņa higiēna, friziera, zobārsta pakalpojumi);
  • drošība;
  • sociālo vajadzību nodrošināšana ( kultūras pasākumi iestādē un ārpus tās);
  • medicīniskā aprūpe;
  • pašīstenošanās (nodarbības);
  • veselīgs dzīvesveids (fiziskās aktivitātes, pastaigas svaigā gaisā, individuālas diētas);
  • garīgā aprūpe.

Pakalpojumu maksa

Noteikta pamatojoties uz likuma „Par pašvaldībām” 21.panta pirmās daļas 14.punkta “g” apakšpunktu, Jelgavas novada pašvaldības 2018.gada 31.janvāra saistošajiem noteikumiem Nr.1 „Par Jelgavas novada pašvaldības budžetu 2018.gadam” un Jelgavas novada labklājības pārvaldes 2018.gada 19.janvāra rīkojumu Nr. LP/3-2/18/4 “Par Jelgavas novada sociālās aprūpes un rehabilitācijas centru sniegto pakalpojumu maksas aprēķināšanu”.

Nr. p.k.

Pakalpojuma nosaukums Maksa/EUR diennaktī Maksa/EUR mēnesī