Sestdiena, 17. Aprīlis, 2021
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Atgūsti dzīvesprieku Rehabilitācijas Centrā “Līgatne”

Drukāt

Ar saukli "Esi vesels un laimīgs", Rehabilitācijas centrs "Līgatne", kas atrodas vienā no skaistākajām uz zaļākajām vietām Latvijā, vēlas informēt par pieejamiem pakalpojumiem.

Rehabilitācijas centram Līgatne arī šogad ir noslēgts līgums ar Nacionālo veselības dienestu un tajā var saņemt valsts apmaksātus rehabilitācijas un fizikālās medicīnas pakalpojumus ambulatori un dienas stacionāra apstākļos. Tādēļ iedzīvotāji tiek aicināti izmantot iespēju doties uz centru ar ģimenes ārsta norīkojumu, saņemot valsts līdzfinansētus pakalpojumus. Klientam jāveic tikai pacienta iemaksa, maksa par izmitināšanu un ēdināšanu. Rehabilitācijas centra pakalpojumus var izmantot arī tie, kam ir apdrošināšanas polise (ambulatorie pakalpojumi). Pakalpojumi centrā pieejami uzreiz un nav jāgaida garā rindā, turklāt visi medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi tiek nodrošināti multidisciplinārā komandā, ko īsteno sertificēti un profesionāli speciālisti.

Rehabilitācijas centra speciālisti nodrošinās kvalitatīvus ārstniecības un SPA pakalpojumus, savukārt apkārtējās dabas skaistums, kas relaksē un dziedina jau pats no sevis, ļaus atpūtināt galvu no ikdienas rūpēm. Lai atpūta būtu piepildīta ar pozitīvām emocijām, ir iespēja doties ekskursijā uz slepeno Bunkuru, Vīna darītavu, Vienkoču parku un Līgatnes dabas takām.

Līgatne ir vieta, kur elpot - elpot brīvi!

Tālrunis saziņai: 64161915.