Sestdiena, 18. Augusts, 2018
Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Aicina pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām

Drukāt

Aicinām Jelgavas un Jelgavai tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 28. maija līdz 9.jūlijam Jelgavas Sociālās pārvaldes telpās (O.Kalpaka iela 9, Jelgava).

Pirmā – informatīvā smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks pirmdien, 28.  maijā no plkst. 18.00 – 19.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Austru Ošleju, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās 6 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, pirmdienās, sākot no 4.jūniju, no plkst. 18.00 – 19:30, turpat, O. Kalpaka ielā 9.

Uz nodarbībām aicināts ikviens pilngadīgs, smēķējošs Jelgavas vai Jelgavai tuvējo apkaimju iedzīvotājs, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt.

Aicināti pieteikties gan tie, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tie, kuri jau kādreiz mēģinājuši atmest, bet nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.

PIETEIKŠANĀS. izmantojot interneta vietni www.nesmekesu.lv vai sūtot pieteikumus uz e-pasta adresi atbalsts.atmesanai@gmail.com, e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Jelgavas grupa”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru - 26180109.

Vairāk informācijas: ESparveselibu.lv, nesmekesu.lv

* Atbalsta grupa notiek Veselības ministrijas projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros. Līdz 2019. gada martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.

Pilotprojekts smēķēšanas atmešanai norisinās LR Veselības ministrijas ESF projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (identifikācijas Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros. Pilotprojektu realizē personu apvienība “Atkarības speciālistu apvienība”.