Pirmdiena, 11. Decembris, 2017
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera aicina uz semināru par ES fondiem un citām atbalsta programmām uzņēmējiem

16.05.2016

Seminārā sniegs ieskatu, kā veidojas ES fondu sistēma, kāda apjoma finansējumu un kādās nozarēs ir paredzēts investēt, kā arī kādas funkcijas veic ES fondu ieviešanā iesaistītās puses – gan iestādes, gan finansējuma saņēmēji. CFLA nodrošina konsultāciju sniegšanu, palīdzot orientēties, kāds ES fondu atbalsts un kādā veidā ir pieejams. Iepazīstinās ar aktuālo informāciju ES fondu projektu ieviešanā (progresa dati) un informēs par pašreiz izsludinātajām projektu iesniegumu atlasēm, kā arī prezentēs īsu pārskatu par Ekonomikas ministrijas pārziņā esošajām ES fondu programmām.

Semināra tēmas:

• Altum jaunās valsts atbalsta programmas;
  • Starptautiskās konkurētspējas veicināšana
  • Mazo un vidējo uzņēmumu iespējas piedalīties LTRK organizētajās tirdzniecības misijās; Dalības un ES līdzfinansējuma nosacījumi MVU eksporta veicināšanā;
  • Galvenās atšķirības starp programmēšanas periodiem;
  • Vispārējais ES fondu ietvars un CFLA konsultācijas.

Eksperti:

• Juris Cebulis, Attīstības finanšu institūcija Altum, Programmu attīstības departamenta vadītājs;
  • Kristaps Supe, LTRK Ārlietu daļas eksperts;
  • Gundars Kuļikovskis, finanšu un vadības konsultāciju uzņēmuma  “FIDEA” valdes loceklis;
  • Valts Skolmeisters,  CFLA pārstāvis.

Dalība: bezmaksas
Semināra norise: 19.maijs  plkst. 10:00 – 13:00. Viesnīca „Zemgale” (Skautu iela 2, Jelgava)

Reģistrācija: jelgava@chamber.lv; 28646086