Ceturtdiena, 6. Maijs, 2021
Didzis, Gaidis

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācija aicina uz semināru

21.06.2016

Tēmas:

  • “Eiropas Komisijas plāni un aktualitātes ES Vienotā un digitālā tirgus ietvaros. Uzņēmējdarbības šķēršļu novēršana ārvalstu tirgos”;
  • “eParaksts, tā izmantošana veiksmīgākam biznesam”.

Semināra norise: 30.jūnijā no plkst. 10:00 līdz 12:00 Viesnīcā „Zemgale” (Skautu iela 2, Jelgava)

Semināru vadīs/prezentēs:

  • Ekonomikas ministrijas Eiropas Savienības un ārējo ekonomisko attiecību departamenta direktore Gundega Jaunbērziņa – Beitika, kas pēc profesijas ir juriste ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi valsts pārvaldē. Gundega Jaunbērziņa-Beitika ir līdzdarbojusies dažādu jomu regulējuma un nozaru politikas izstrādes procesos, kā arī aktīvi iesaistījusies Latvijas uzņēmēju interešu identificēšanā un pārstāvēšanā gan Latvijas, gan Eiropas Savienības institūcijās.
  • VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centra pārstāvis Kārlis Siliņš

“Latvijas uzņēmējiem ir ļoti svarīgi apzināties un pēc iespējas agrīnākā stadijā iesaistīties procesos attiecībā uz tuvāko gadu plāniem Eiropas Savienības līmenī. Eiropas Komisija 2015.gada 6.maijā un 28.oktobrī publicēja divus stratēģiskus paziņojumus: “Digitālā Vienotā tirgus stratēģiju Eiropai” un “Vienotā tirgus pilnīgošana – plašākas iespējas cilvēkiem un uzņēmējiem”. Abas minētās stratēģijas tuvāko gadu laikā paredz virkni iniciatīvu, kuras tiešā veidā skars arī Latvijas uzņēmējus.
Ņemot vērā iepriekš minēto, semināra laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar Eiropas Komisijas plāniem un vispārējām Latvijas interesēm ES Vienotā un Digitālā tirgus stratēģiju ietvaros.
Vienlaikus, tā kā uzņēmēji ikdienā bieži sastopas ar dažādiem šķēršļiem ārvalstu tirgos, semināra ietvaros būs iespēja iegūt noderīgu informāciju par līdz šim izveidotiem informācijas un palīdzības dienestiem, kur vērsties pēc palīdzības šķēršļu identificēšanā un novēršanā.”
 
Virtuālais eParaksts ir DROŠS elektroniskais paraksts, kura lietošana  - dokumentu parakstīšana, parakstītu dokumentu pārbaude, daudzpusēji parakstāmu dokumentu koplietošana un masveida parakstīšana, notiek interneta vidē portālā www.eparaksts.lv.
Lai lietotu drošu virtuālo eParakstu, nepieciešams tikai dators (viedtālrunis vai planšetdators) un interneta pieslēgums.
Dokumentiem, kas parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, ir tāds pats juridiskais spēks kā dokumentiem, kas veidoti un parakstīti papīra formā.

Dalība:
LTRK biedriem:vienam pārstāvim no uzņēmuma bez maksas,  katram nākamajam – EUR  10.00 + PVN.
Uzņēmumumiem, kas nav LTRK biedri, dalība EUR 20.00 + PVN
 
Reģistrācija: jelgava@chamber.lv; 28646086; jrta.asociacija@gmail.com;  63027404