+A A
Pirmdiena, 26. Oktobris, 2020
Kaiva, Amanda, Amanta

LTRK aicina uz semināru "Domāšanas veids finansiāliem panākumiem"

23.09.2016

Seminārs ikvienam, kurš vēlas iegūt instrumentus un motivāciju savas finansiālās situācijas uzlabošanai, kā arī uzņēmumu pārstāvjiem, lai ielūkotos seminārā, kuru iespējams pēc tam organizēt saviem darbiniekiem kā motivēšanas pasākumu.

Finansiālie panākumi ir tieši atkarīgi no mūsu domāšanas veida. Mainot domāšanas veidu, ir iespējams nostāties uz finansiāli veiksmīga cilvēka ceļa.

Norise: 6. oktobrī plkst. 10:00-12:00, Viesnīcā "Zemgale" (Skautu iela 2, Jelgava)

Seminārā:

  • Uzzināsiet, kā tieši domāšanas veids ietekmē panākumus;
  • Iegūsiet instrumentus, lai novērtētu esošo situāciju un tendenci;
  • Sapratīsiet, ko darīt ar parādiem;
  • Apgūsiet metodi, kas palīdzēs gudri saplānot finanses;
  • Gūsiet iedvesmu rīkoties tūlīt.
Eksperte - Jolanta Jērāne - AAS „CBL Life” un AS „CBL Atklātais pensiju fonds” valdes priekšsēdētāja.
Jolantai Jērānei ir vairāk nekā 15 gadu darba pieredze finanšu nozarē, no tiem pēdējos 10 gadus viņa strādā Citadeles grupā. Kopš 2012. gada jūlija Jolanta Jērāne ir valdes priekšsēdētāja dzīvības apdrošināšanas uzņēmumā CBL Life un privātajā pensiju fondā CBL Atklātais pensiju fonds”. Jolantai raksturīgs nemitīgs izzināšanas gars un vēlme ar uzzināto dalīties, tādēļ arī viņa mēdz vadīt dažādus seminārus interesentiem, piemēram, „Y paaudze darba tirgū”, „Nauda nāk”.
 
Dalība:
  • LTRK biedriem: vienam pārstāvim no uzņēmuma bez maksas,  katram nākamajam – EUR 10.00 + PVN.
  • Uzņēmumiem, kas nav LTRK biedri, dalība EUR 20.00 + PVN
  • Reģistrācija: jelgava@chamber.lv; 28646086