Ceturtdiena, 6. Maijs, 2021
Didzis, Gaidis

ALTUM aicina uz biznesa uzsācēju gadatirgu Jelgavā

07.10.2016

20. oktobrī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā Jelgavā, Svētes ielā 33, plkst. 10:00–15:00 sadarbībā ar attīstības finanšu institūciju ALTUM notiks bezmaksas informatīvais pasākums Zemgales reģiona jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem "Atbalsta gadatirgus biznesa uzsācējiem”.

Pasākumā interesenti vienuviet varēs uzzināt pašu svarīgāko biznesa uzsācējiem par finansējuma saņemšanas iespējām, piemēram, valsts atbalsta programmu aizdevumiem, riska kapitāla fondiem, biznesa eņģeļiem, un citiem atbalsta mehānismiem – inkubatoriem, mentoriem u.c.

Pasākumā ar lekcijām un informatīvajiem stendiem piedalīsies vairāk nekā 15 organizācijas, kas stāstīs par piedāvātajām atbalsta iespējām un bezmaksas risinājumiem.

Atbalsta gadatirgū biznesa uzsācējiem Jelgavā piedalīsies: ALTUM, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, biznesa eņģeļu tīkls LatBan, Nodarbinātības valsts aģentūra, Lauku atbalsta dienests, Zemgales uzņēmējdarbības centrs, Zemgales reģiona  kompetenču attīstības centrs, Lauku partnerība Lielupe, Francorp Baltic, LLU Mūžizglītības centrs, Valsts ieņēmumu dienests, DNB banka, Swedbank, banka Citadele, SEB, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs.

Savukārt ar pieredzes un iedvesmas stāstiem dalīsies Jelgavas konditorejas “Tarte” īpašniece Zane Seipule, Karameļu darbnīcas saimniece Ilze Priževoite un ģimenes uzņēmuma “Polikers” izveidotāji Ineta un Andris Skangaļi.

Pietikšanās: www.altum.lv

Papildinformācija:
Sandra Eglīte
ALTUM sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr. 67774244, 26577810,
sandra.eglite@altum.lv