+A A
Pirmdiena, 18. Janvāris, 2021
Antis, Antons

Jelgavas novada pašvaldība aicina uz "Biznesa iespēju un iedvesmas dienu” Jelgavā

17.11.2016

Atbalstot mazo uzņēmējdarbību un stiprinot uzņēmēju profesionālās kompetences, Jelgavas novada pašvaldība nākamnedēļ – 29. novembrī organizē radošu semināru "Biznesa iespēju un iedvesmas diena", ietverot pasākumā līdz šim Jelgavā neizmantotu, bet praksē atzinīgi vērtētu kontaktu pēcpusdienu jeb “Speed networking”.

 "Biznesa iespēju un iedvesmas diena" notiks 29.novembrī Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā Jelgavā, Akadēmijas ielā 10, plkst. 10:00 – 15:00.

"Lai gan pēc formas līdzīgs semināram, gaidāmais pasākums tāds tomēr nav gaidāms. Drīzāk – idejiski ļoti noderīgs ikvienam topošajam uzņēmējam vai iesācējam biznesā, kur smelties padomus, uzklausīt no mentoru mutes paustus ieteikumus, iedvesmu stāstus, dalīšanos pieredzē un vienlaikus  - protams, iegūt padomdevējus un konsultantus, kas var noderēt kādā biznesa vadīšanas strupceļa brīdī" – par pasākumu stāsta Jelgavas novada pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta projektu vadītāja Sanda Lakutijevska piebilstot, ka pasākumā piedalīsies uzņēmuma Overly.lv pārstāvis Ainārs Kļaviņš, Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs Ņikita Kazakēvičs, biznesa un finanšu institūcijas Altum vadītāja Mārīte Lazdiņa, Nordea bankas un LLU tehnoloģiju pārneses centra pārstāvji. Līdz ar to pasākums gaidāms ar pievienoto vērtību ikvienam dalībniekam, kas vēlas vienkopus saprast, kā labāk izmantot piedāvātos finanšu instrumentus no fondu un atbalsta programmu puses un kā veiksmīgāk uzrunāt sabiedrību uzņēmuma atpazīstamības veicināšanai."

Jaunums Jelgavā, bet jau ierasta lieta pasaules mēroga biznesa vidē –"SPEED NETWORKING" jeb kontaktu pēcpusdiena, kas tiks organizēta visiem interesentiem pasākuma noslēgumā dodot iespēju neformālā gaisotnē dibināt jaunus kontaktus un dalīties pieredzē. Visi interesenti ir aicināti piedalīties!

S.Lakutijevska skaidro, ka dalībai šajā pasākumā ir nepieciešams paņemt vien savu vizītkarti un atbildi uz trīs pavisam vienkāršiem jautājumiem: "Pirmkārt, kas Tu esi? Otrkārt, kādu klienta problēmu Tu vari atrisināt? Treškārt, kā un kur Tevi var atrast? "SPEED NETWORKING"" pasākuma rezultātā interesenti būs ieguvuši jaunus un biznesa vidē nozīmīgus kontaktus, kurus tālāk jau varēs izmantot veiksmīgai biznesa attīstībai.

Pasākuma ietvaros Jelgavas novada pašvaldība pasniegs balvas arī tiem sešiem jaunajiem uzņēmējiem, kas konkursa "Esi uzņēmējs Jelgavas novadā" ietvaros tikuši pie pašvaldības starta kapitāla biznesa attīstīšanai. Kā zināms, 5. oktobrī, izvērtējot biznesa idejas uzņēmējdarbības attīstībai, žūrijas komisija atbalstīja sešus jaunus uzņēmējus, kam nepieciešamas investīcijas pamatkapitālā biznesa idejas realizēšanai (Kristīnes Ozoliņas vēlmi iegādāties cūku pupu tīrīšanas mašīnu cūku pupu kraukšķu tehnoloģiskā procesa nodrošinājumam uzņēmuma zīmolam "Pupuči"; Līva Jubaltes ieceri veidot internetveikalu un uzsākt pinjatu ražošanu, pasākumu un svinību inventāra gatavošanu un tirdzniecību; Raivi Andersonu, kas ķiploku audzēšanas biznesa nodrošinājumam nepieciešams riteņarkls; Valta Neilanda ieceri iegādāties šķeldotāju pilna ražošanas cikla nodrošinājumam teritoriju sakopšanas pakalpojumiem; Antons Plavoka ieceri nodrošināt iekārtojumu konsultāciju telpai latvisko pirts tradīciju semināru organizēšanai un Sanitas Bēmas ieceri iegādāt darba materiālus floristikas pakalpojumu sniegšanai.)

Reģistrācija pasākumam slēgta 28. novembrī plkst. 16:00

Pasākuma programma pieejama šeit