Otrdiena, 22. Jūnijs, 2021
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

LTRK aicina uz semināru par profesionālo kontaktu sociālā tīkla LinkedIn izmantošanu veiksmīgai kontaktu veidošanai biznesam un karjerai

23.11.2016

Tehnoloģiju straujā attīstība, informācijas apjoms, kas katru dienu arvien pieaug, jaunu datu apkopošanas, apmaiņas, atspoguļošanas rīku un jaunu komunikācijas kanālu rašanās nosaka arī to, ka mainās veids kā dibinām, veidojam un uzturam biznesa attiecības. Mainās veids kā uzrunājam potenciālos kandidātus uz aktuālajām vakancēm un kā jaunās paaudzes darbinieki meklē darbu. Profesionālo kontaktu veidošanas sociālais tīkls LinkedIn ir viens no populārākajiem tieši B2B komunikācijas veidošanai interneta vidē pasaulē, un, nu, jau mūsdienās arī Latvijā.

Seminārs notiks 6. decembrī  plkst. 10:00–13:00 Viesnīcā „Zemgale” (Skautu iela 2, Jelgava).

Seminārā runāsim par:

  • reģistrēšanos un profesionāla LinkedIn profila izveidi;
  • profilā iekļaujamo un lieko informāciju;
  • kontaktu veidošanu (meklētāja izmantošanu, uzaicinājumu nosūtīšanu, apstiprināšanu, saraksti);
  • kontaktu pārvaldību;
  • komunikācijas mērķi un biežumu (ieraksti, dalīšanās ar saitēm, viedokļa raksti).

Dalībnieki aicināti ņemt līdzi savus portatīvos datorus, lai varētu veikt nepieciešamās darbības LinkedIn profila izveidei vai uzlabošanai.

Eksperts: Inga Daliba profesionālās izaugsmes konsultante, personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma Darba Guru vadītāja, LTRK un BNI biedrs. Desmit gadus aktīvi darbojas personāla piesaistes un novērtēšanas jomā. Vairāku rakstu medijos par darba tirgu, darbinieku un darba meklēšanas procesa organizēšanu, personīgo zīmolvirzību autore.

Dalība:

LTRK biedriem: vienam pārstāvim no uzņēmuma bez maksas, katram nākamajam – EUR  10.00 + PVN. Uzņēmumumiem, kas nav LTRK biedri, dalība EUR 20.00 + PVN

Reģistrācija: