Ceturtdiena, 4. Marts, 2021
Enija, Alise, Auce

Notiks forums "Atbalsts uzņēmējiem"

02.12.2016

Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum aicina Jūs apmeklēt  forumu “Atbalsts uzņēmējiem”. Pasākuma laikā tiks sniegta visaptveroša informācija par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai. Pasākums notiks šā gada 6. decembrī plkst. 10:00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (Jelgava, Svētes iela 33).

Forums norisināsies divās daļās. Pirmajā foruma “Atbalsts uzņēmējiem” daļā Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras, Nodarbinātības valsts aģentūras, kā arī Zemkopības ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji informēs komersantus par pieejamo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai 2014.-2020. gada ES fondu plānošanas periodā.

Savukārt foruma otrajā daļā norisināsies tīklošanās, t.i. – īpašos 14 valsts iestāžu, kā arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra stendos būs pieejamas individuālas konsultācijas par atbalsta jautājumiem. Konsultācijas sniegs Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Centrālās Finanšu un līgumu aģentūras, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Nodarbinātības valsts aģentūras, Lauku atbalsta dienesta, Uzņēmumu reģistra un Valsts ieņēmumu dienesta darbinieki. Papildu informācija pieejama Ekonomikas ministrijas mājaslapā.

Pasākuma dienas kārtība un pieteikšanās anketa Ekonomikas ministrijas mājaslapā: Forums "Atbalsts uzņēmējiem" Jelgavā - Ekonomikas Ministrija.

Dalība forumā - bezmaksas.

Foto no Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra arhīva