+A A
Otrdiena, 19. Janvāris, 2021
Alnis, Andulis

LTRK aicina uz semināru "Profesionālo kontaktu sociālā tīkla LinkedIn izmantošana veiksmīgai kontaktu veidošanai biznesam un karjerai"

05.01.2017

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) Rietumzemgales nodaļa aicina uz semināru  27. janvārī par profesionālo kontaktu sociālā tīkla LinkedIn izmantošanu veiksmīgai kontaktu veidošanai biznesam un karjerai. Tehnoloģiju straujā attīstība, informācijas apjoms, kas katru dienu arvien pieaug, jaunu datu apkopošanas, apmaiņas, atspoguļošanas rīku un jaunu komunikācijas kanālu rašanās nosaka arī to, ka mainās veids kā dibinām, veidojam un uzturam biznesa attiecības. Mainās veids kā uzrunājam potenciālos kandidātus uz aktuālajām vakancēm un kā jaunās paaudzes darbinieki meklē darbu.

Seminārs notiks 24. janvārī plkst. 10:00 – 13:00 Viesnīcā „Zemgale” (Skautu iela 2, Jelgava).

Profesionālo kontaktu veidošanas sociālais tīkls LinkedIn ir viens no populārākajiem tieši B2B komunikācijas veidošanai interneta vidē pasaulē, un, nu, jau mūsdienās arī Latvijā.

Seminārā runāsim par:

  • reģistrēšanos un profesionāla LinkedIn profila izveidi;
  • profilā iekļaujamo un lieko informāciju;
  • kontaktu veidošanu (meklētāja izmantošanu, uzaicinājumu nosūtīšanu, apstiprināšanu, saraksti);
  • kontaktu pārvaldību;
  • komunikācijas mērķi un biežumu (ieraksti, dalīšanās ar saitēm, viedokļa raksti).

Dalībnieki aicināti ņemt līdzi savus portatīvos datorus, lai varētu veikt nepieciešamās darbības LinkedIn profila izveidei vai uzlabošanai.

EKSPERTS:

Inga Daliba – profesionālās izaugsmes konsultante, personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma DarbaGuru vadītāja, LTRK un BNI biedrs. Desmit gadus aktīvi darbojas personāla piesaistes un novērtēšanas jomā. Vairāku rakstu medijos par darba tirgu, darbinieku un darba meklēšanas procesa organizēšanu, personīgo zīmolvirzību autore.

Dalība LTRK biedriem:
vienam pārstāvim no uzņēmuma bez maksas,  katram nākamajam – EUR  10.00 + PVN.
Uzņēmumiem, kas nav LTRK biedri, dalība EUR 20.00 + PVN
Reģistrācija:
jelgava@chamber.lv; 28646086 
jrta.asociacija@gmail.com;  63027404