Otrdiena, 13. Aprīlis, 2021
Egils, Egīls, Nauris

E-prasmju nedēļas pasākumi uzņēmējiem 28., 30., 31.martā

21.03.2017

28. martā pl. 10.00 - 12.00
10.00 - 12.00 MMU projekta Digitālā Darbnīca
 

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra mazā konferenču zāle, I stāvs Svētes iela 33, Jelgava
Pavisam noteikti nākamie pieci gadi tiek prognozēti kā digitālās ekonomikas gadi, un vairumam Latvijas uzņēmumu tie būs izšķiroši - tie, kuri izmantos savā biznesā tehnoloģiju atbalstu, izvirzīsies priekšgalā, aiz sevis atstājot konkurentus, kas turpinās darboties tāpat kā līdz šim. Šajā darbnīcā pastāstīsim par sekojošām tēmām:

Mācību iespējas mazajiem, mikro uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem, saņemot valsts atbalstu mācību kursu apguvei.
Mājas lapa - uzņēmuma reprezentācijai. Kā izveidot uzņēmuma mājas lapu 40 minūtēs?
Kā analizēt savus biznesa rezultātus ar vienu no jaudīgākajiem datu analīzes rīkiem Power BI. Ja Jums ikdienā ir nepieciešama aktuālākā informācija par klientiem, par Jūsu preču vai pakalpojumu apgrozījumiem, darījumiem, pasūtījumiem vai pirkumiem, par noliktavā esošām preču krājumiem, par Jūsu uzņēmuma naudas plūsmām - izveidojiet un organizējiet to Power BI vidē.

Meistarklasē stāstīs par Power BI darbības principiem: savienojumu izveidošana ar datiem, datu apstrāde, analīze un aktuālo datu vizualizācija skaitliskā vai diagrammu veidā informācijas panelī Power BI vidē.
Signe Briķe, SIA "Baltijas Datoru akadēmija" projektu vadības nodaļas vadītāja,
Alīna Vasiļevska, SIA "Baltijas Datoru akadēmija" pasniedzēja
Svetlana Baigozina, AS "Datorzinību centrs" pasniedzēja
 
12.30 - 14.10 E-pasta šifrēšana - lekcija, piemēri un testēšana
Lekcijas mērķis ir sniegt zināšanas par mūsdienu aktualitātēm kiberdrošībā un izskaidrot saistības, kas uzņēmumiem jāizpilda, veicot datu apstrādi uzņēmumā. Praktiskajā daļā uzņēmumiem tiks izskaidroti veidi, kā ar brīvpieejas rīkiem stiprināt aizsardzību uzņēmumā.
Galvenās tēmas:

Mūsdienu aktualitātes un saistības uzņēmumiem kiberdrošībā;
Uzņēmumu kiberdrošības stiprināšanas iespējas;
E-pasta šifrēšana, izmantojot publiskās atslēgas šifrēšanu

 Nauris Pauliņš, Zemgales Uzņēmējdarbības centra vadītājs

14.20 - 14.50 Grafiskās izstrādes rīks Paint.NET -lekcija, piemēri un praktiskā darbošanās
Praktiskajā nodarbībā dalībnieki gūs priekšstatu par reklāmas izstrādi bezmaksas programmā - Paint.NET.
Galvenās tēmas:

Teksta noformēšana;
Fona noņemšana;
Kompozīciju veidošana;
Efektu izmantošana.

Agris Kalniņš, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas galvenais speciālists

15.00-16.00 Sociālo tīklu mārketings
Sociālo tīklu mārketings ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā uzrunāt auditoriju, tomēr tas jādara tā, lai aktivitātes radītu pozitīvu tēlu sabiedrībā un aicinātu klientus pievienoties jūsu lapai sociālajā tīklā.
Galvenās tēmas:

Sociālo tīklu veidi un iespējas savam uzņēmējdarbības veidam;
Mājas lapas plānošana veiksmīgai sadarbībai ar sociālajiem tīkliem;
Facebook konta veidošana un tā administrēšana;
Resursi un rīki, kas ļautu izveidot kvalitatīvu saturu;
Sociālo tīklu kampaņas un to analīze.

Nauris Pauliņš,Zemgales Uzņēmējdarbības centra vadītājs

30. martā pl. 9.15 - 17.35
9.15 - 17.35 Individuālas konsultācijas "Bloga veidošanas pamati - uzņēmējam" Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra 300.kabinets, III stāvs, Svētes iela 33, Jelgava
Blogs - saīsinājums no weblog - emuārs, interneta dienasgrāmata, kas izvietota tīmeklī un sastāv no īsiem tekstiem, kam var būt pievienots audio, video un foto materiāls.
Ja vēlaties izmantot blogu uzņēmējdarbības popularizēšanai un esat nolēmuši veidot savu blogu, kļūstot par vienu no miljoniem cilvēku visā pasaulē, kas ik dienas papildina savas unikālās lapas ar jauniem ierakstiem par visdažādākajām tēmām, bet šobrīd nav sapratnes, kā to paveikt, aicinām izmantot iespēju saņemt konsultāciju par bloga izveides procesu, blogu uzbūvi, blogu atšķirību un kopīgi to izveidot. Konsultācijas ilgums - 40 minūtes konkrētā laikā
Agris Kalniņš, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas galvenais speciālists
30. martā pl. 10.00 - 12.00
10.00 - 12.00 Seminārs "DIGITĀLĀS TENDENCES ātrākiem un ērtākiem maksājumiem internetbankā." Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra mazā konferenču zāle,, Svētes iela 33, Jelgava
Galvenie jautājumi:

Kādi jaunumi jau šogad gaidāmi maksājumu veikšanā un kāda būs mūsu ikdiena turpmāk?
Internetbanka pāris soļos - iemācies ātri un ērti lietot internetbanku ikdienā!
Jautājumu un atbilžu sesija.

Kristīne Bulkovska, Swedbank Jelgavas filiāles Klientu apkalpošanas vadītāja

31. martā pl. 9.15 - 14.55
9.15 - 14.55 Individuālas konsultācijas Uzņēmuma mājas lapas pārvaldība Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra 300.auditorija, III stāvs, Svētes iela 33, Jelgava

Mūsdienās ir pieejami tādi satura vadības rīki - sistēmas, kā Joomla, WordPress, Drupal, kas ļauj lietotājiem manipulēt ar savām web lapām. Šie visiem pieejamie rīki ir veidoti tā, lai uz tiem varētu izveidot jebkuru web lapu, lai varētu mainīt, pievienot un dzēst saturu. Ja vēlaties ieskatīties mājas lapu pārvaldības noslēpumos, aicinām izmantot individuālo konsultāciju iespēju.
Konsultācijas ilgums - 40 minūtes konkrētā laikā
Agris Kalniņš, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas galvenais speciālists
 
Pieteikšanās:
liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv vai t. 63012155; 63012169