+A A
Svētdiena, 28. Februāris, 2021
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Amatnieki un mājražotāji aicināti pieteikties Jelgavas novada svētku tirdziņam 20.maijā

10.04.2017

Jelgavas novada pašvaldība aicina dažādu amatu pratējus - mājražotājus un amatniekus no Jelgavas novada, Jelgavas pilsētas un apkārtējiem novadiem pieteikt savu dalību amatnieku tirdziņā, kurš norisināsies Jelgavas novada svētku laikā 20.maijā no plkst. 12.00 – 18.00 Elejas muižas parkā.

Tirdziņam aicināti  pieteikties amatnieki un mājražotāji, kuri Jelgavas novada svētku laikā pircējiem gatavi piedāvāt pašu ražotu produkciju un amatniecības darinājumus.

Amatnieki un mājražotāji aicināti pieteikt savu dalību tirdziņam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu līdz 2017.gada 12.maijam (ieskaitot) un nosūtīt to uz e-pastu: dome@jelgavasnovads.lv  vai nogādājot  to kāda no Jelgavas novada pagasta pārvaldēm vai Jelgavas novada domē Jelgavā, Pasta ielā 37.

Atgādinām, ka tirgošanās ar rūpnieciski ražotām plaša patēriņa precēm amatnieku un mājražotāju tirdziņā Jelgavas novada svētku laikā netiks akceptēta.

Papildinformāciju par tirdziņu var uzzināt, sazinoties ar uzņēmējdarbības atbalsta projektu vadītāju S.Lakutijevsku pa e-pastu sanda.lakutijevska@jelgavasnovads.lv vai tālruni 63048487.

Tirdzniecības atļaujas iesniegums