Ceturtdiena, 17. Jūnijs, 2021
Artis, Artūrs

Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017

12.04.2017

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju aicina uzņēmējus reģistrēties “Uzņēmēju dienu Zemgalē 2017” ietvaros notiekošā Biznesa foruma apmeklējumam, kas notiks 28. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, Kronvalda ielā 24, no plkst. 11:00 – 18:00. 

Foruma programma šogad ir īpaši veidota par uzņēmējdarbībai aktuālām tēmām. Pirmajā sadaļā Satiksmes ministrs Uldis Augulis, Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un VAS Latvijas Autoceļu Uzturētājs valdes priekšsēdētājs Vladimirs Kononovs diskutēs par Zemgales reģionam svarīgo autoceļu un infrastruktūras sakārtošanu. Nākamā blokā pievērsīsimies nodokļu politikas jautājumiem, aicinot Finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu prezentēt vidējā termiņa nodokļu politiku, kuru dziļāk izprast palīdzēs sekojošā paneļdiskusija ar nodokļu jomas speciālistu un uzņēmēju līdzdalību. Nodokļu tēmu turpinās Valsts Ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ilze Cīrule, kas iepazīstinās ar pārmaiņu procesu VID un iestādes paveikto sadarbībā ar uzņēmējiem un nodokļu iekasēšanā.

Tā kā viens no uzņēmējiem aktuālākajiem jautājumiem ir eksportspējas attīstīšana, investīcijas un izaugsme, tad sadarbībā ar finanšu institūciju ALTUM foruma turpinājumā apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par eksporta garantijām. Pēc tam  paneļdiskusijā par iespējām un izaicinājumiem eksportā diskutēs un dalīsies savā pieredzē vairāku veiksmīgu uzņēmumu vadītāji: SIA Cido Grupa, SIA Cross Timber Systems, SIA Laflora un SIA WWL Houses.

Foruma noslēgumā vēlamies iedrošināt uzņēmējus ļauties sapņiem un trakām idejām, tādēļ esam aicinājuši ceļotāju Kārli Bardeli, kas 2016. gadā airu laivā kopā ar Gintu Barkovski pārairēja Atlantijas okeānam, stāstīt par savu aizraujošo ceļojumu. Okeāna airu laivas "Linda" kapteinis Kārlis apmēram stundas laikā pārvedīs pāri ūdens bezgalībai, kura šķērsošanas prasīja 142 dienas. Ko abi airētāji ēda? Ko domāja? Ko viens otrā nevarēja izturēt un pēc kā ilgojās visvairāk? To visu un jebko citu varēsiet pajautāt pēc stāsta!

Biznesa foruma programma un iepriekšējā reģistrācija: šeit
Vietu skaits ierobežots.