+A A
Trešdiena, 30. Septembris, 2020
Menarda, Elma, Elna

Baltkrievijas preču birža- elektroniskās tirdzniecības ar Baltkrieviju platforma

19.04.2017

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) Rietumzemgales nodaļa un Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācija (JRTA) aicina uz Uzņēmēju brokastīm: Baltkrievijas preču birža- elektroniskās tirdzniecības ar Baltkrieviju platforma 25.aprīlī plkst. 10:00 – 12:00 Viesnīca „Zemgale” (Skautu iela 2, Jelgava).

Reģistrācija: 

Pašlaik  Baltkrievijas universālajā preču biržā ir akreditēti un strādā 290 Latvijas uzņēmumi, kuri pērk izejvielas, produktus no Baltkrievijas, kā arī eksportē savu produkciju uz Baltkrieviju. Biržas kopējais gada apgrozījums ir virs 1,7 miljardi ASV dolāru. Tiek tirgoti kokmateriāli, metāla produkcija, lauksaimniecības produkcija, rūpniecības preces. 

Seminārā runāsim par:

  • Baltkrievijas preču biržas elektroniskās tirdzniecības platformas būtība- kā tā strādā.
  • Obligātās preču grupas, ko no Baltkrievijas var iepirkt un ko uz Baltkrieviju var pārdot tikai un vienīgi ar Biržas starpniecību.
  • Biržas darījumu garantijas instrumenti, ko var izmantot darījumos ar Baltkrievijas uzņēmumiem un ne tikai.

Eksperts:

Andris Spūlis

SIA “Business support services” valdes priekšsēdētājs, “Baltkrievijas universālās preču biržas” pārstāvis Latvijā

Dalība:

LTRK un JRTA biedriem: vienam pārstāvim no uzņēmuma bez maksas, katram nākamajam – EUR  10.00 + PVN.

Uzņēmumumiem, kas nav LTRK vai JRTA biedri, dalība EUR 15.00 + PVN