+A A
Svētdiena, 28. Februāris, 2021
Skaidrīte, Justs, Skaidra

Aicina uz semināru par ES fondu programmām un finanšu instrumentiem uzņēmējdarbības attīstībai

09.08.2017
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) Rietumzemgales nodaļa, Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācija (JRTA) un Zemgales plānošanas reģions (ZPR) aicina uz semināru "Uzņēmējdarbības attīstībai pieejamās ES fondu programmas un finansu instrumenti".  Seminārs notiks 21.augustā plkst. 14:00 – 16:00 ZPR telpās (Katoļu iela 2B, Jelgava).
 
Semināra tēmas:
  • ES fondu ietvars un CFLA;
  • Uzņēmējdarbībai pieejamās un plānotās ES fondu programmas;
  • Produktivitātes Evolūcija 2 – iespējas uzņēmumiem saņemt netehnoloģiskās apmācības ar ES fondu līdzfinansējumu;
  • Valsts atbalsta finansējums uzņēmējdarbībai.
Dalība: BEZMAKSAS
 
Reģistrācija: