Piektdiena, 25. Jūnijs, 2021
Maiga, Milija

Informatīvā diena par LLKC jauniešu programmu “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai

22.08.2017

LLKC ik gadu organizē mācību programmu gados jauniem cilvēkiem, kuri vēlas attīstīt vai uzsākt realizēt savu biznesa ideju lauku teritorijā. Mācību laikā apgūstot dažādas tēmas, lai izstrādātu savu biznesa plānu un iedvesmojas no uzņēmēju stāstījuma. Iespēja pēc tam piedalīties biznesa ideju konkursā "Laukiem būt!". Cilvēki vecumā no 18 līdz 40 gadiem, aicināti piedalīties programmas informatīvajā dienā: 2017.gada 14.septembrī, pl.13:00 – 16:00, Dobeles ielā 41a (2.stāvā), Jelgavā.

Programmā:
  • Informācija par 5 dienu apmācību programmu *
  • Iepriekšējā gada dalībnieces un uzņēmējas stāsti un ieteikumi
  • Pieteikumu aizpildīšana startam apmācībās
*Apmācībās:
  • Izstrādāsi savu biznesa plānu
  • Tiksies ar uzņēmējiem no dažādām nozarēm
  • Saņemsi iedvesmu uzsākt biznesu pašam
  • Varēsi pretendēt uz līdzfinansējuma iespējām savas idejas īstenošanai
Vēl iespējas un ieguvumi:
  • Pieredzes apmaiņa pie uzņēmējiem
  • Iespēja piedalīties biznesa plānu konkursā Laukiem būt! Ar naudas balvu fondu
 
Pieteikšanās:
Zane.rone@llkc.lv