Pirmdiena, 17. Maijs, 2021
Umberts, Herberts, Dailis

Uzņēmējus aicina uz arodapmācībām

04.09.2017

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU) uzsāk vērienīga mācību projekta īstenošanu Lauku attīstības programmas (LAP) investīciju pasākumu 2014.–2020. gadam ietvaros, kas turpināsies līdz 2018. gada beigām. Uzņēmēji aicināti uz arodapmācībām "Fermentācijas atlieku (digestāta) un notekūdeņu dūņu izmantošana lauksaimniecībā" un "Kooperatīva izveide, vadība un kopdarba pamatprincipi atbilstoši Kooperatīvo sabiedrību likumam un citiem normatīvajiem aktiem šajā jomā".

Dobelē:
Fermentācijas atlieku (digestāta) un notekūdeņu dūņu izmantošana lauksaimniecībā
18. un 19. septembris (programma)
 
Jelgavā:
Kooperatīva izveide, vadība un kopdarba pamatprincipi atbilstoši Kooperatīvo sabiedrību likumam un citiem normatīvajiem aktiem šajā jomā
20. un 21. septembris (programma)
 
Lai pieteiktos šīm mācībām ir jāaizpilda un vismaz trīs dienas iepriekš jāiesniedz Dalībnieka pieteikuma anketa.
 
Informācija par šīm mācībām papildus pieejama LLKC mājas lapā: