+A A
Ceturtdiena, 2. Jūlijs, 2020
Lauma, Ilvars, Halina

Aicina uz Uzņēmēju brokastīm: Kā restartēt pārdošanu un palielināt uzņēmuma ienākumus

05.09.2017

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) Rietumzemgales nodaļa un Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācija (JRTA) aicina uz Uzņēmēju brokastīm:  Kā restartēt pārdošanu un palielināt uzņēmuma ienākumus. 12.septembrī plkst. 10:00 - 13:00, Viesnīca "Zemgale" (Skautu iela 2, Jelgava).

Klientu piesaiste un pārdošana reizēm var šķist kā nebeidzama cīņa ar vējdzirnavām. Arvien biežāk uzrodas lētāki piedāvājumi un agresīvāki konkurenti. Arvien grūtāk panākt un noturēt klientu uzmanību. Arvien sarežģītāk nodrošināt pastāvīgi augošu ienākumu plūsmu.

Laiki mainās. Un jaunie laiki pieprasa arvien jaunas metodes un paņēmienus biznesa klientu piesaistei, un pārdošanai.

Lai palīdzētu Latvijas uzņēmējiem un pārdošanas speciālistiem apgūt ASV un citviet pasaulē panākumus guvušo tehnoloģiju ilgtspējīgai ienākumu plūsmas nodrošināšanai, Academia ir izveidojusi speciālu apmācību programmu.

Šī tehnoloģija vērsta uz pieprasījuma veidošanu un ļauj uzņēmumam pašam vadīt ienākumu plūsmu, nevis tikai pasīvi gaidīt un bažīties par to, kāds būs pieprasījums viņa sektorā nākamajā kvartālā.

Šajā seminārā eksperts Jānis Skrūzkalns runās par:

  • Būtiskāko jaunā biznesa vadības instrumentu – Ienākumu plūsmas piltuvi
  • Tirgus stratēģijām un to ietekmi uz jūsu ienākumu plūsmu
  • Uzņēmuma ceļu uz pieprasījuma veidošanu un vadīšanu
  • Mācību programmu “Pārdošanas restarts”