Otrdiena, 13. Aprīlis, 2021
Egils, Egīls, Nauris

LTRK un JRTA aicina uz Uzņēmēju brokastīm: Kā mazajam un vidējam biznesam sagatavoties vispārīgai datu aizsardzības regulai? Par sarežģīto vienkārši!

25.01.2018

Uzņēmēju brokastu seminārs norisināsies 8.februārī, plkst. 11.00 – 13:00, viesnīcā "Zemgale” (Skautu iela 2, Jelgava).

No 2018. gada 25. maija visā Eiropas Savienībā stājas spēkā jauna Vispārīgā datu aizsardzības regula (General Data Protection Regulation - GDPR), kuras pamatmērķis ir izskaust nepamatotu personas datu lietošanu un noplūdi.

Regula attiecas uz ikvienu uzņēmumu un tā nosaka jaunas prasības, kā uzņēmumiem ir jāstrādā ar fizisko personu datiem. Uzņēmumam ir jāapzinās savi riski un pieejamais fizisko datu apjoms. Būtiski ir ne tikai tos pareizi uzglabāt, bet arī nodefinēt kam tie ir pieejami. Zīmīgi, ka sods par Vispārīgās datu aizsardzības regulas neievērošanu ir ļoti bargs - līdz pat 20 miljoniem eiro vai 4% no apgrozījuma, kā arī tas ir risks sabojāt uzņēmuma reputāciju un attiecības ar klientiem.

Aicinām apmeklēt bezmaksas semināru, kurā no IT uzņēmuma Squalio ekspertiem uzzināsiet, kas ir vispārējā datu aizsardzības regula (GDPR),  kādas jaunas prasības tā uzliek uzņēmumiem un ko darīt, lai tām atbilstu un aizsargātu darbu ar personu datiem.

Seminārā runāsim par:

  1. Kas ir GDPR?
  2. Kas ir personu dati?
  3. Kā jaunā regula ietekmēs uzņēmējdarbību pēc 25. maija?
  4. Kā sakārtot un aizsargāt darbu ar personas datiem?
  5. Kas jāzina uzņēmuma darbiniekiem par personu datu drošību un apstrādes procesu?
  6. Kādi juridiski instrumenti ļaus uzņēmumam atbilst jaunās regulas prasības un kā tos ieviest?
  7. Kādi IT rīki palīdzēs aizsargāt personu datus un optimizēt ikdienas darbu ar datiem?
  8. Ko sākt darīt jau šodien un ko var atlikt uz nākamo gadu?

Ieguvumi:

Semināra apmeklētāji uzzinās detalizētu situācijas izklāstu par jauno GDPR regulu un tās ietekmi uz Latvijas un visas Eiropas Savienības uzņēmējdarbību. Līdzās teorijai tiks apskatīti arī praktiski tirgus piemēri un atbilstoši situāciju risinājumi, izmantojot automatizētus IT rīkus un eksperta padomus.

Eksperti:

  • Kristaps Sedols – Squalio IT produktivitātes speciālists
  • Elīna Girne – Squalio vadošā juriste

Dalība: BEZMAKSAS

Reģistrācija: jelgava@chamber.lv; 28646086