Svētdiena, 17. Novembris, 2019
Uga, Hugo, Uģis

Uzņēmēji aicināti pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2018”

21.02.2018

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju aicina pieteikties uzņēmējus dalībai “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2018”, kas notiks 27. un 28. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, Kronvalda ielā 24.

Šogad pasākums būs īpašs, jo “Uzņēmēju dienas Zemgalē” atzīmēs piekto gadskārtu.  Ar katru gadu izstāde kļūst daudzveidīgāka un saturiski bagātāka, pulcējot lielu skaitu dažādu nozaru uzņēmējus, kas iepazīstina apmeklētājus ar jaunākajiem sasniegumiem savā nozarē. Pasākumu ik gadu apmeklē aptuveni 10 000 interesenti no Jelgavas un visa Zemgales reģiona. Tāpat klātesošo vidū kā ierasts ir arī novadu pārstāvniecību vadītāji  un citas amatpersonas, kuras ne tikai informē par aktualitātēm uzņēmējdarbībā, bet arī piedalās diskusijās, lai veidotu atgriezenisko saikni ar ikvienu dalībnieku.

Tāpat kā iepriekš, arī šogad “Uzņēmēju dienās Zemgalē” paredzēta plaša programma, kuras ietvaros notiks izstāde, biznesa forums, kontaktbirža, amatnieku un mājražotāju gadatirgus, kā arī daudzveidīgas kultūras un kustības “Latvijas labums” aktivitātes. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šoreiz īpašs uzsvars tiks likts uz “nākotnes darbinieku” iespējām, tāpēc uzņēmēji aicināti sevi prezentēt kā kompetentus un zinošus darba devējus.

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, kurš “Uzņēmēju dienās Zemgalē” komersantiem ir līdzās kopš pasākuma pirmsākumiem, stāsta: “Uzņēmuma efektivitāte nav balstīta vien uz veiksmīgi izveidotu produktu, bet gan uz dažādu faktoru kopumu, tostarp spēju pielāgoties jauniem apstākļiem, pras mi veiksmīgi dibināt noderīgus kontaktus, kā arī būt zinošiem līderiem darba ņēmēju acīs.”

Ikviens uzņēmējs tiek aicināts savu dalību pieteikt, rakstot uz e-pastu ilze.brice@chamber.lv vai zvanot pa tālr. 29141693.

Rūta Grikmane
Sabiedrisko attiecību konsultante