Trešdiena, 4. Augusts, 2021
Romāns, Romualds, Romualda

LTRK un JRTA aicina uz Uzņēmēju brokastīm: Efektīva pārdošanas komanda

15.03.2018

Uzņēmēju brokastu seminārs norisināsies 27.martā , plkst. 10.00 – 13:00, viesnīcā "Zemgale” (Skautu iela 2, Jelgava). 

Praktiski piemēri kā padarīt savu pārdošanas komandu efektīvu un uz rezultātu orientētu.

Piemēri motivācijai, mērīšanai un vadībai.

Semināra rezultātā katrs dalībnieks iegūs praktiskas idejas ko un kā vajadzētu uzlabot, lai sasniegtu vairāk jaunus klientus, pārdevēji būtu efektīvāki un pārdotu produktus un pakalpojumus ar lielāku uzcenojumu.

EKSPERTS:

Vigants Lesausks, Biznesa konsultants, grāmatu autors, www.usales.lv dibinātājs.

Vigants strādājis tādos lielos starptautiskos uzņēmumos kā Microsoft, IBM un Ericsson un ieguvis pārdošanas pieredzi kā nelielos, tā arī lielos projektos Latvijā un ārzemēs. Šobrīd profesionāli nodarbojas ar pārdošanas procesu uzlabošanu uzņēmumos, pārdevēju apmācībām un ir izaugsmes mentors vairākiem strauji augošiem start-up Baltijā. Vigants vada izcilu pārdevēju komandu Austrumeiropā ar vairākkārtēju apgrozījuma pieaugumu ik gadu. Vigants ir autors grāmatām "Pārbaudes laiks. Pārdevēji arī baidās" un "Alise. Uzņēmējas stāsts". Vigants ir "Pārdošanas Vadības Guru 2015" uzvarētājs.

Dalība:

  • LTRK biedriem: Vienam pārstāvim no uzņēmuma bez maksas, katram nākamajam – EUR 10,00 + PVN.
  • Uzņēmumiem, kas nav LTRK biedri, dalība EUR 20,00 + PVN

Reģistrācija: