Svētdiena, 11. Aprīlis, 2021
Hermanis, Vilmārs

Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti

03.09.2018

Šogad NVA pasākumu “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti” īstenos no 2018.gada 17.septembra līdz 28.septembrim. Darba devēji, kuri vēlas dot darba iespējas personām ar invaliditāti vai iepazīstināt ar darba vidi savā nozarē, aicināti piedalīties pasākumā.

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) pagājušajā gadā aizsāka un veiksmīgi īstenoja pasākumu “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti”. Iniciatīvas mērķis ir sekmēt personu ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, kā arī mazināt stereotipus par personu ar invaliditāti nodarbināšanas iespējām.

Pasākuma ietvaros NVA organizēs darba meklētāju ar invaliditāti viesošanos uzņēmumos un iestādēs ar darba devēju saskaņotā laikā. Darba devēji aicināti iepazīstināt darba meklētājus ar potenciālo darbavietu, kolektīvu un darba pienākumiem.

Lai pieteiktos dalībai, darba devējam līdz 2018.gada 14.septembrim jāiesniedz pieteikums (veidlapa pielikumā) NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā plānota potenciālā darba vieta. Lai pieteiktos NVA nereģistrēti darba meklētāji ar invaliditāti - līdz 2018.gada 14.septembrim jāpiesakās NVA filiālē, aizpildot pieteikumu (veidlapa pielikumā).

Kontaktpersona NVA Jelgavas filiālē - filiāles vadītājs Aigars Rublis, tālrunis 28380060, e-pasts jelgava@nva.gov.lv.

Pielikums: