Svētdiena, 16. Maijs, 2021
Edijs, Edvīns

Uzņēmums veido atpazīstamību un plāno attīstīt vides objektus

26.09.2018

Lai veicinātu objekta “Tīreļu dzītuve” pievilcību un atpazīstamību, 22.septembrī tika atklāts lielformāta sienas krāsojums uz ražotnes fasādes. Sienu rotā firmas logotips un nosaukums.

Krāsojuma autors SIA “LV-Destilāti”, logo dizains SIA “G-store”, māksliniece Arta Šuksta, objekta adrese “Šinšilas”, Tīreļi, Valgundes pagasts, Jelgavas novads.

SIA “LV-Destilāti” valdes priekšsēdētājs Jānis Evelons ir gandarīts par gaumīgu un tik apjomīgu fasādes sienas krāsojumu, ko veidot ierosināja viņa dzīvesbiedre Jolanta Lapiņa kopā ar mākslinieci. Viņš stāsta, ka šobrīd jau ir idejas kā vēl “otru elpu” dot kādam tuvumā esošam vides objektam, to izdaiļojot ar krāsām.

Tīreļu dzītuve savu darbību uzsāka 2016.gadā, kad bija veikta renovācija padomju laikā celtās lopu kūts virtuves daļai. Šajā vasarā durvis vērusi degustācijas zāle, notiek veikala labiekārtošanas darbi, tiek strādāts pie sniegto pakalpojumu dažādošanas. “Plānojam paplašināt aktivitāšu piedāvājumu, lai ražotne būtu pievilcīga ne tikai grupu ekskursijām, apskatot dzērienu ražotni aktīvajā tūrisma sezonā, bet arī nelielām grupu degustāciju tūrēm, kas papildinātas ar stāstu par destilātu ražotni un ielūkošanos dzērienu brūvēšanas procesos. Ar dzērienu daudzveidību vēlamies iepazīstināt novada iedzīvotājus un viņu viesus,” teica uzņēmējs.

Jau ziņots, ka SIA “LV-Destilāti” saņēma Jelgavas novada balvu “Gada debija 2017”, savukārt diviem saviem ražotajiem dzērieniem (Dzintarainais ābolu brandvīns un Ābolu brandvīns) uzņēmums ieguvis tiesības lietot Jelgavas novada logotipu – vietējais ražotājs, novada lepnums.

Informācijas autors Jolanta Lapiņa