Otrdiena, 9. Marts, 2021
Ēvalds

Aicina iesaistīties un atbalstīt iniciatīvu "Mazā biznesa diena"

07.11.2018

Latvijas Biznesa savienība (turpmāk – Savienība) tuvojoties Latvijas simtgadei aicina pievērst uzmanību mazajiem uzņēmumiem iniciatīvas „Atbalsti mazo biznesu“ ietvaros! Šogad, 17.novembrī Mazā biznesa diena  tiks atzīmēta jau sesto gadu.

Iniciatīvas ietvaros visa gada garumā Savienības biedri atsaukušies sadarbības partneru un pašvaldību aicinājumam piedalīties uzņēmējdarbības veicināšanai veltītos pasākumos. Savienības pārstāvji iesastījušies ALTUM reģionālajās aktivitātēs, kā arī nodrošinājuši dialogu par mazajiem un vidējiem uzņēmumiem aktuāliem jautājumiem ar Eiropas Komisiju un Eiropas Amatniecības, mazo un vidējo uzņēmumu asociāciju.

Iniciatīvā „Atbalsti mazo biznesu“ un Mazā biznesa dienas svinībās 2017.gadā iesaistījās vairāk kā 5600 uzņēmumu. Šogad Mazā biznesa diena tiks atzīmēta dienu pirms Latvijas simtgades svinībām – 17.novembrī, kas simboliski vēstīs par uzņēmīgu un radošu cilvēku pienesumu Latvijas valsts attīstībā. 

Mazie uzņēmumi aicināti:

Iedzīvotāji 17.novembrī aicināti: