+A A
Pirmdiena, 6. Jūlijs, 2020
Anrijs, Arkādijs

Darba devējus aicina pieteikties Vakanču gadatirgum

08.04.2019

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū, kas šī gada 26.aprīlī no plkst. 10.00 līdz 16.00 norisināsies Zemgales Olimpiskajā centrā (Kronvalda iela 24, Jelgava).

Vakanču gadatirgus ir lieliska iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem.  Dalība NVA Vakanču gadatirgū ir bez maksas!

Pieteikties NVA Vakanču gadatirgum Jelgavā darba devēji var, aizpildot pieteikuma anketu​, kas atrodama NVA tīmekļvietnes Jelgavas filiāles sadaļā vai pielikumā, un nosūtot to uz e-pastu jelgava@nva.gov.lv vai sazinoties ar NVA Jelgavas filiāles nodarbinātības organizatori Jūliju Lovkovu (tālr. 63026686, mob. 28664379, e-pasts Julija.Lovkova@nva.gov.lv). Darba devēju pieteikumus tiek plānots pieņemt līdz 18.aprīlim, taču jāņem vērā, ka vietu skaits Vakanču gadatirgū ir ierobežots!

Vakanču gadatirgu Jelgavā 26.aprīlī NVA rīko sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) izstādes „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019” ietvaros.

Pieteikuma anketa