Otrdiena, 13. Aprīlis, 2021
Egils, Egīls, Nauris

Seminārs “Trauksmes celšanas likums: ko tas nozīmē uzņēmējam?”

09.09.2019

Kopš 1. maija cīņai pret korupciju, nolaidīgu rīcību, cilvēktiesību un citiem sabiedrības interešu pārkāpumiem darba vidē ir spēcīgs atbalsts – Trauksmes celšanas likums, kas nodrošina aizsardzību trauksmes cēlējiem. Likums arī nosaka, ka visās valsts iestādēs, kā arī uzņēmumos, kuros strādā vismaz 50 darbinieku, no 1. maija jābūt iekšējās trauksmes celšanas kanāliem. LTRK aicina uz semināru “Trauksmes celšanas likums: ko tas nozīmē uzņēmējam?”. Seminārs norisināsies 17.septembrī, plkst. 10:00-13:00, viesnīcā „Zemgale” (Skautu iela 2, Jelgava).

Seminārā runāsim par:

Seminārā diskutēsim par to, kas ir trauksmes celšana, kādus ieguvumus tā sniedz uzņēmumiem un sabiedrībai, par ko var un vajag celt trauksmi. Pārrunāsim aktuālākos jautājumus par iekšējā trauksmes celšanas mehānisma ieviešanu, raksturīgākos pārkāpumus un veidus, kā tos risināt.

Programma:

  • 10.00-10.30 Kas ir trauksmes celšana?
  • 10.30-11.00 Iekšējās trauksmes celšanas sistēmas izveide un ieviešana
  • 11.00-11.10 Pauze
  • 11.10-12.30 Diskusija par raksturīgākajiem pārkāpumu gadījumiem un kā tos risināt
  • 12.30-13.00 Trauksmes celšanas mehānismu daudzveidība un noslēguma secinājumi

Lai veicinātu pieredzes apmaiņu un diskusiju, semināra dalībnieki aicināti apdomāt piemērus saistībā ar trauksmes celšanu, kas balstīti pašu pieredzē.

Semināru vada:

Inese Kušķe, Valsts pārvaldes politikas departamenta eksperte, viena no Trauksmes celšanas likuma autorēm.

Seminārs pieejams: BEZMAKSAS VISIEM

Reģistrācija: jelgava@chamber.lv; 28646086

! Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos.