Svētdiena, 16. Maijs, 2021
Edijs, Edvīns

Prakstisks seminārs "Komunikācijas veidi un dažādība komandā"

08.09.2020

Šodienas darba vide strauji mainās, pievienojas jauni darbinieki, mainās pienākumi, uzņēmējdarbības vide paplašinās, iekļaujot dažādas ģeogrāfiskās atrašanās vietas un nemitīgi ieviešot pārmaiņas. Līdz ar to ir izaicinājumi saprast, kā efektīvi sazināties ar citiem cilvēkiem, īpaši, kurus ir grūti saprast. Nereti rodas sajūta, ka viņi runā citā valodā, kas apgrūtina sasniegt kopīgu mērķi.

Tāpēc 22. septembrī, plkst. 10:00-13:00 viesnīcā „Zemgale” (Skautu iela 2, Jelgava) tiek organizēts praktisks seminārs uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem "Komunikācijas veidi un dažādība komandā". Šī semināra mērķis apzināt kādi ir komunikācijas veidi un to dažādība un kā iegūt kopīgu valodu, lai veiksmīgāk sazinātos viens ar otru.

Seminārā apskatāmās tēmas:

  • Dažādiem cilvēkiem ir dažādas vajadzības - kā tās atpazīt?
  • Kas izraisa pārpratumus un nesaprašanos starp cilvēkiem.
  • Kā sevis labāka iepazīšana var palīdzēt vadīt citus cilvēkus.
  • Kā komunicēt ar cilvēkiem, kurus nesaprotu.

Semināru vada Daniēls Godiņš - Komandas attīstības treneris (Sense of Team), sertificēts DiSC treneris un The Five Behaviors of a Cohesive Team konsultants.

Seminārs pieejams LTRK biedriem vienam pārstāvim no uzņēmuma bez maksas, katram nākamajam – EUR 15.00 + PVN.

Uzņēmumiem, kas nav LTRK biedri, dalība EUR 25.00 + PVN.

Reģistrācija: jelgava@chamber.lv; 28646086

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos.