Trešdiena, 8. Decembris, 2021
Gunārs, Vladimirs, Gunis

Sagatavotas mācību video lekcijas par sociālās uzņēmējdarbības tēmām

22.10.2020

LEADER sadarbības projekta „Veiksmīgs sociālais uzņēmējs lauku teritorijā” ietvaros sagatavotas 30 mācību video lekcijas par dažādām sociālās uzņēmējdarbības tēmām.

Mācību video lekcijas radītas ar mērķi sniegt atbildes uz daudziem un dažādiem ar sociālo uzņēmējdarbību saistītiem jautājumiem, piemēram: kas ir sociālais uzņēmums? Kāds ir sociālā uzņēmuma biznesa modelis? Kādi atbalsta instrumenti pieejami sociālajiem uzņēmējiem?

Video lekcijās šīs jomas eksperti soli pa solim izstāsta, kā kļūt par sociālo uzņēmēju, kādi ir ar šo jomu saistītie juridiskie aspekti, kā arī sniedz ieteikums sadarbībai ar pašvaldību. Lai iedvesmotu tos, kur vēl domā par sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanu, vairākos video esoši sociālie uzņēmēji, kas darbojas lauku teritorijās, stāsta savu uzņēmumu veiksmes stāstus un dalās pieredzē.

Visi video ir skatāmi šeit: ej.uz/videodaugavkrasts

Mācību video ir kā papildinājums projekta ietvaros jau izdotajai rokasgrāmatai, kurā atrodama nepieciešamā teorijas un praktiskās informācijas bāze sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai, gan apskatīti praktiski uzdevumi un to izmantošanas iespējas, veidojot sociālo uzņēmumu. Grāmatā ietverti arī praktisko uzdevumu paraugi, ko var ērti izdrukāt un aizpildīt, domājot par sava sociālā uzņēmuma veidošanu.

Grāmata bez maksas lejuplādējama šeit: ej.uz/SUrokasgramata_LEADER

Vairāk informācija pieejama: lielupe@partneribalielupe.lvwww.partneribalielupe.lv, Facebook lapā - ej.uz/biznesasiltumnica

Projekts „Veiksmīgs sociālais uzņēmējs lauku teritorijā”, projekta Nr.19-00-A019.332-000009, tiek īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros. Projekta realizācijā iesaistījušās vietējās rīcības grupas - biedrības "Partnerība Daugavkrasts", "Pierīgas partnerība", "Darīsim paši!", Lauku partnerība “Lielupe" un "SATEKA".