Pirmdiena, 17. Maijs, 2021
Umberts, Herberts, Dailis

Digitālās prasmes uzņēmējiem

22.03.2021

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) 2021. gadā no 22. līdz 26. martam organizē Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā. Digitālā nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas kampaņas ALL Digital Week 2021 ietvaros un notiek Latvijā notiek jau 12. reizi! 24.marts ir īpaši veltīts uzņēmējiem, tāpēc Aicinām Digitālās nedēļas 2021 ietvaros apmeklēt Latvijas IT klastera organizētos tiešsaistes pasākumus.

11:00 - 12:00 Diskusija "Prasmes - pirmais solis uz uzņēmuma digitālo transformāciju"
Diskusija būs skatāma Facebook: fb.me/e/1z9W9coVU
 
Diskusiju veltīsim mūsu uzņēmējiem – kā celt prasmes un rīkoties atbilstoši šodienas tirgus prasībām, kā pieņemt jauno, digitālo un būt atvērtiem izmaiņām. Digitālā transformācija uzņēmumā sākās ar domas maiņu vadības līmenī. Apskatīsim labas prakses piemērus un noskaidrosim, kas ir uzņēmēja “Pamata komplekts” digitālo prasmju uzlabošanā.
 
12:00 - 17:00 Uzņēmumu digitālās pieredzes veiksmes stāsti
Veiksmes stāsti būs skatāmi Latvijas IT klastera Facebook lapā: fb.me/e/4cmRxf9RR

Piecās virtuālajās vizītēs viesosimies pie dažādu nozaru un lieluma uzņēmumiem un iepazīsimies ar viņu digitalizācijas stāstiem. Visi stāsti ir iepriekš ierakstīti, taču pēc katra sekos tiešsaistes diskusija, kurā būs iespējams uzdot jautājumus gan uzņēmumam, kurš ieviesis digitālo risinājumu, gan tā izstrādātājiem.