Svētdiena, 19. Septembris, 2021
Verners, Muntis

Aicinām jaunuzņēmumus un biznesa ideju autorus pieteikties bezmaksas apmācībām "Give me money"

18.05.2021

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks aicina jaunuzņēmumus un biznesa idejas autorus līdz 19. maijam pieteikties apmācībām, kuru laikā būs iespēja bez maksas saņemt nozares profesionāļu vadītas apmācības, dzirdēt uzņēmēju pieredzes stāstus, kā arī sadarbībā ar ekspertiem piesaistīt finansējumu sava biznesa attīstībai.

Jaunuzņēmumu apmācības norisināsies laika posmā no 26. maijam līdz 13. augustam tiešsaistē platformā Zoom, ietverot trīs posmus:
  • Pirmajā posmā četru apmācību laikā lektori sniegs padziļinātu ieskatu finansējuma veidos un kritērijos, kādiem uzņēmumam jāatbilst, lai tam tiktu piešķirts finansējums. Apmācībām tiks apstiprināti 30 dalībnieki.
  • Beidzoties apmācību posmam, 10 dalībniekiem ar augstāko gatavību piesaistīt finansējumu būs iespēja prezentēt savu biznesu un finanšu piesaistes izaicinājumu ekspertu panelī, saņemot atgriezenisko saiti. Lai piedalītos ekspertu panelī, dalībniekam jāapmeklē visas četras pirmā posma apmācības.
  • 6 dalībniekiem ar visaugstāko gatavības pakāpi būs iespēja divu mēnešu laikā sadarbībā ar ekspertiem strādāt pie sava mērķa sasniegšanas - piesaistīta finansējuma.
Tiek aicināti biznesa ideju autori, kuru juridiskā darbība vēl nav tikusi reģistrēta un jaunuzņēmēji, kuri ir ne vecāki par 3 gadiem. Ja uzņēmums ir vecāks par 3 gadiem, iespējama dalība, ja uzņēmums uzsācis jaunu biznesa virzienu vai sācis gūt ieņēmumus tikai pēdējo 3 gadu laikā.
  
 
Vairāk informācija pieejama šeit: vatp.lv/apmacibas-givememoney