Piektdiena, 28. Janvāris, 2022
Spodris, Kārlis

Piesakies konkursam!

Drukāt

Jelgavas novada pašvaldības organizētajam konkursam “Jelgavas novada Uzņēmēju gada balva” šogad apritēs desmit gadi.  Apaļais jubilejas gads konkursa nolikumā iezīmējas ar jaunām vēsmām – šogad žūrijas komisija aicina konkursam pieteikt ne vien Jelgavas novada uzņēmumus, bet arī Ozolnieku novadā reģistrētus vai strādājošus uzņēmumus. Lēmumu Jelgavas novada domes deputāti apstiprināja 28. aprīļa domes sēdē, balstoties uz faktu, ka jaunveidojamais Jelgavas novads šovasar apvienos Jelgavas novada un Ozolnieku novada pašvaldības.

Jelgavas novada uzņēmējdarbības balva ik gadu tiek piešķirta radošiem, novatoriskiem, ilgtspējīgiem uzņēmumiem, šogad dalībniekus var pieteikt sešās dažādās nominācijās:

  • Gada lauksaimnieks;
  • Gada ražotājs;
  • Gada jaunais uzņēmējs;
  • Gada ģimenes uzņēmums;
  • Gada uzņēmīgākais uzņēmējs;
  • Gada inovatīvākais uzņēmums.

Jelgavas un Ozolnieku novada uzņēmēji, iedzīvotāji un pagastu pārvaldes savus kandidātus var izvirzīt no 5. maija līdz 2. jūlijam. Kandidatūras izvirzāmas, iesniedzot vienotu pieteikuma formu elektroniski (pieejama Jelgavas novada pašvaldības mājas lapā ), kā arī iespējams pieteikumu formu lejuplādēt, aizpildīt un iesniegt klātienē kādā no tuvākajām pagastu pārvaldēm un abu pašvaldību centrālajās administrācijas ēkās (Jelgavā, Pasta ielā 37 un Ozolnieki, Stadiona iela 10).

Konkursa uzvarētāji visās nominācijās tiks godināti svinīgā ceremonijā 2021.gada septembra mēnesī.