26.09.2022.

Zemgale aicina - apstājies un iepazīsti tās garšu!

13.09.2022. 13:31

“Blondā grēka” valdzinājums, dažādi ogu un augļu vīni, kuģelis un pupaunieks, īstas mājas tortes un veselīgi čiekuru, cūku pupu našķi. Jeb īsāk sakot – senu tradīciju un modernā apvienojums ir tas, ko šajā sezonā pilnīgi no jauna jums atklās Zemgale! Aicinām ikvienu sev atklāt šīs Latvijas daļas īpašās garšas un produktus, kas top no vietējām izejvielām gan pēc senču jau pārbaudītām, gan pavisam modernām receptēm.

Garīgās mūzikas koncerts "Hildegardes meditācija"

06.09.2022. 11:52

Sestdien, 17. septembrī, plkst. 19.00 Kalnciema-Klīves evaņģēliski luteriskajā baznīcā skanēs vokālās grupas "Putni" garīgās mūzikas programma "Hildegardes meditācija", kas, harmonizējot ārējo un iekšējo pasauli, centrēta viduslaiku vizionāres, mūķenes, dziednieces un komponistes BINGENES HILDEGARDES mūzikā.

Tēvu diena Staļģenes muižā

05.09.2022. 16:11

Nāc un pavadi aktīvu laiku kopā ar ģimeni!

Interaktīvi pasākumi skolās, iekļaujošas un drošas vides veidošanai

25.08.2022. 08:43

Piecās Zemgales reģiona skolās, kas ir pieteikušās sadarbībai - Ozolnieku vidusskolā (Jelgavas novads), Dobeles Valsts ģimnāzijā, Griķu pamatskolā (Bauskas novads), Jēkabpils 3. vidusskolā un Zasas vidusskolā (Jēkabpils novads) - 2022./23. mācību gada pirmajā pusē notiks interaktīvi pasākumi, kurus finansē projekts “Atver sirdi Zemgalē”.

Projekta ietvaros skolēni prezentē sagatavotos materiālus par Eiropas baznīcām kā kultūrvēstures mantojumu

04.01.2022. 15:40

Projekta ietvaros 2021.gada 1. decembrī Aizupes pamatskolas 4 ., 6.a un 6.b klases skolēni prezentēja sagatavotos materiālus par Eiropas baznīcām kā kultūrvēstures mantojumu. Atklājot Dievnamu  celšanas datus stilu, arhitektu u.c. detaļas, tādējādi noslēdzot šī projekta ieceri par Eiropas kultūras mantojuma popularizēšanu. konkursa nosaukums "Skaistākās Eiropas baznīcas".

Atjaunota gājēju satiksme uz tilta pār Jelgavas šoseju Dalbē

17.12.2021. 08:35

Atjaunota satiksme uz gājēju tilta pār Jelgavas šoseju (A8) Dalbē. Tā bija slēgta pēc satiksmes negadījuma, kas notika 11. decembrī, kad tiltā ietriecās nenoskaidrots transporta līdzeklis, kurš negadījuma vietu pameta.

No 23.-27. augustam Vircavas ciemā norisināsies sadzīves kanalizācijas tīklu pārbaude ar dūmu detektoru

23.08.2021. 10:54

SIA “Jelgavas novada KU” informē, ka laikā no 23. – 27. augustam Vircavas ciemā tiks veikta sadzīves kanalizācijas tīklu pārbaude ar dūmu detektoru, lai noteiktu tās vietas, kur centralizētajā sadzīves kanalizācijas sistēmā tiek novadīti lietus kanalizācijas notekūdeņi.

Aicina iesaistīties Jelgavas valstspilsētas un jaunveidojamā Jelgavas novada kopīgo plānošanas dokumentu – ilgtermiņa attīstības stratēģijas un attīstības programmas izstrādē!

22.03.2021. 17:17

Jelgavas pilsētas pašvaldība un abas jaunveidojamās pašvaldības Jelgavas novadam aicina iedzīvotājus, uzņēmējus un citus interesentus iesaistīties Jelgavas valstspilsētas un jaunveidojamā Jelgavas novada kopīgo plānošanas dokumentu – ilgtermiņa attīstības stratēģijas un attīstības programmas izstrādē! Iedzīvotāju līdzdalība teritorijas ilgtspējīgas un mērķtiecīgas attīstības plānošanas dokumentu izstrādē ir ļoti nozīmīga, tādēļ aicinām ikvienu sniegt savu viedokli un idejas, iesaistoties darbam fokusgrupās, tematiskajās grupās, aptaujās!

Lemj par pilsētas un novada kopīgu teritorijas attīstības plānošanas dokumentu izstrādi

19.03.2021. 10:56

Lai nodrošinātu kvalitatīvu Jelgavas valstspilsētas un jaunizveidojamā Jelgavas novada attīstības plānošanu, apzinātu teritoriju vajadzības, attīstības un sadarbības projektus starp Jelgavu un jaunizveidojamo Jelgavas novadu, Jelgavas novada dome šī gada pirmajā janvāra sēdē, balstoties uz aktuālajām likuma izmaiņām, pieņēma lēmumprojektus par divu būtisku dokumentu izstrādi - Jelgavas valstspilsētas un jaunizveidojamā Jelgavas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijai 2022. – 2035. gadam un abu pašvaldību attīstības programmai 2022.-2027.gadam.