Sestdiena, 15. Maijs, 2021
Sofija, Taiga, Airita, Arita

Sākas pēdējā pieteikšanās nedēļa "Biznesa lepnumam 2016"

01.06.2016

Vēl tikai nedēļu - līdz 6.jūnijam pieņemam mazo un mikro uzņēmumu pieteikumus balvai BIZNESA LEPNUMS 2016. Atgādinām, ka uz balvu var pretendēt uzņēmumi, kuri ieviesuši inovatīvu produktu, īstenojuši oriģinālu produkta virzības stratēģiju, apguvuši jaunus tirgus, lepojas ar strauju apgrozījuma pieaugumu vai augstiem produktivitātes rādītājiem.

Pasākuma pirmsākumi meklējami jau 2012.gadā, kad galveno balvu ieguva SIA "BeeKid" un šī uzņēmuma īpašniece Renāte Zandersone. Tagad viņa iedrošina uzņēmējus pieteikties, ilgi nedomājot, jo tā ir laba iespēja sevi parādīt plašākai sabiedrībai, gūt gandarījumu par paveikto. "Šis ir ļoti labs konkurss jaunajiem uzņēmējiem, kas dod motivāciju darboties tālāk. Turpmāk jebkurā dosjē par uzņēmumu varēju pieminēt par šādas balvas saņemšanu, un tas nenoliedzami spodrināja uzņēmuma tēlu. Šādas balvas taču saņem vien izcilnieki," uzskata SIA "BeeKid" vadītāja.

Balvai aicināti pieteikties mazie un mikrouzņēmumi, kuri 2015.gadā ir strādājuši ar peļņu un veiksmīgi to turpina darīt arī šogad, kuriem 2015.gadā ir bijis vērojams apgrozījuma pieaugums un nav nodokļu parādu uz 30.04.2016. Mikrouzņēmumu grupā tiks vērtēti uzņēmumi ar apgrozījumu līdz 100 000 EUR, bet mazo uzņēmumu grupā - līdz 700 000 EUR. Balvai uzņēmumus var pieteikt to īpašnieki vai darbinieki, sadarbības partneri vai klienti.

Uzvarētājs katrā no minētajām grupām savā īpašumā iegūs galveno balvu - mākslinieka Aivara Kerliņa izgatavoto "Veiksmes atslēgu". Tāpat konkursa finālistiem tiks pasniegtas sadarbības partneru pārsteiguma balvas.

Pasākumu organizē žurnāls "iBizness" sadarbībā ar SIA "LURSOFT IT", atbalsta AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" un SIA "Tele2".
Izvirzīt uzņēmumu balvai BIZNESA LEPNUMS 2016 var līdz š.g. 6.jūnijam, aizpildot pieteikuma formu http://ibizness.lv/lapas/biznesa-lepnums-2016
Uzvarētāji tiks paziņoti balvas BIZNESA LEPNUMS 2016 pasniegšanas ceremonijas laikā 6.jūlijā "Spīķeru" koncertzālē, kur vienlaikus ar uzvarētāju godināšanu notiks arī forums "Mazais uzņēmums Latvijā".

Papildu informācija:
Linda Tunte, "iBizness" redaktore
Mob.:26431962
bizness@ifinanses.lv

Foto: Juris Kālis