Svētdiena, 16. Maijs, 2021
Edijs, Edvīns

Aicina iepazīt arī Jelgavas novada tūrisma piedāvājumu izstādē “Balttour 2017”

30.01.2017

No 3. līdz 5. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 24. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2017”. Tā ir plašākā un nozīmīgākā tūrisma izstāde Baltijā, kas ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu reģionā un rada svētku sajūtu gan nozares profesionāļiem, gan ceļotgribētājiem.

“Balttour 2017” vienuviet varēs apskatīt vairāk nekā 470 stendus, kuros savus piedāvājumus prezentēs ap 850 tūrisma uzņēmumu no 41 pasaules valstīm. Trīs dienas Ķīpsalā apmeklētājiem būs iespēja iepazīt jaunus maršrutus un ceļojumu galamērķus, līksmot par pasaules kultūru dažādību, iegādāties ceļojumus un baudīt Latvijas reģionu viesmīlību!

Izstādē “Balttour 2017” Zemgales kopējā stendā tiks prezentēts tūrisma piedāvājums Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā. Šogad Jelgavas un apkārtnes stenda apmeklētājus priecēs īsta ledus skulptūra, varēs piedalīties interaktīvā spēlē un laimēt ielūgumus uz 19. Starptautisko Ledus skulptūru festivālu, aplūkot storu akvāriju un pabarot zivis, kā arī degustēt apkārtnes saimniecību produkciju. Turklāt apmeklētāji varēs virtuāli nokļūt Jelgavā un apkārtnē, iepazīstot jauno ceļvedi “Jelgava, Jelgavas novads un Ozolnieku novads 2017”, kurā ar mobilo lietotni “Overly” nodrošināta papildinātās realitātes tehnoloģija. Interesentiem būs iespēja skenēt ceļveža fotogrāfijas ar mobilo lietotni un redzēt, kā tās atdzīvojas video sižetā, tādējādi virtuāli iepazīstot Jelgavas un apkārtnes tūrisma piedāvājumu.

Visas izstādes dienas apmeklētāji varēs iepazīt Jelgavas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada tūrisma uzņēmēju piedāvājumu. Atpūtas komplekss “Grantiņi”, kas attīstījuši storu audzētavu, būs sagādājis pārsteigumu apmeklētājiem - iespēju aplūkot storu akvāriju un pabarot zivis. Novadu saimniecības piedāvās degustēt savu produkciju, kā arī ikviens varēs iepazīt Jelgavas novada muižu piedāvājumu. Uzstāsies arī folkloras kopa "Zemgaļi" un bērnu folkloras kopa "Dzīpariņi".