Vircavas vidusskola - starp labākajām Draudzīgā aicinājuma fonda Skolu reitingā

24.11.2017

Draudzīgā aicinājuma fonds jau septīto gadu veido skolu reitingu, kas balstīts uz skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātiem. Skolas tiek vērtētas gan kopvērtējumā, gan atsevišķos mācību priekšmetos, gan arī pēc izaugsmes četrās grupās (ģimnāzijas, pilsētu, lauku un specializētās vidusskolas). Šogad nominācijā “Izaugsme angļu valodā” par labāko skolu lauku vidusskolu grupā tika atzīta Vircavas vidusskola, kas saņēma fonda balvu - mazo pūci.

Vērtējot skolēnu centralizēto eksāmenu rezultātus, 15.novembrī Draudzīgā aicinājuma fonds organizēja Skolu reitinga 2017 balvu pasniegšanu un apbalvoja labākās Latvijas skolas. Šogad konkursā tika nominēta 51 skola un labāko vidū iekļuvusi arī  Vircavas vidusskola Jelgavas novadā, kuras skolēni uzrādījuši teicamu rezultātu kāpumu angļu valodas centralizētajā eksāmenā.

Skolu reitinga periods ir mācību gads - no 1.septembra līdz nākamajam 1.septembrim. Par datu bāzi tiek izmantoti Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centra organizēto skolēnu centralizēto eksāmenu rezultāti.