Svētdiena, 16. Maijs, 2021
Edijs, Edvīns

Atpūtas komplekss “Grantiņi” saņem konkursa “Latvijas Labākais tirgotājs 2018” galveno balvu!

21.02.2019

Ceturtdien, 21. februārī, noslēdzoties Latvijas Tirgotāju asociācijas un Latvijas Pašvaldību savienības rīkotajam konkursam “Latvijas Labākais tirgotājs 2018”, svinīgā pasākumā līdzās visiem laureātiem un konkursa dalībniekiem, kā galvenās balvas saņēmējs tika godināts Jelgavas novada uzņēmums “Grantiņi”.

Galvenās balvas ieguvējs - Jelgavas novada Svētes pagasta pilna spektra atpūtas komplekss “Grantiņi" pierāda, ka uzņēmuma izaugsmes pamatā ir neatlaidīgs darbs un uz perspektīvu vērsta saimniekošana. Ikvienam uzņēmumam ir svarīgi neapstāties pie sasniegtā, jo īpaši tūrisma nozarē, kur piedāvātajam pakalpojumam ir jābūt ilgtermiņā saistošam gan pastāvīgajiem klientiem, gan viesiem, kuri atpūtas vietu apmeklē pirmo reizi.

“Grantiņos” ik gadu tiek uzlabotas esošās atpūtas iespējas un radītas jaunas, aicinot cilvēkus atgriezties vēl un vēl, lai baudītu neaizmirstamas vakariņas, nakšņotu labiekārtotos namiņos, uzspēlētu volejbolu, iekurinātu ugunskuru, izbrauktu ar laiviņu, sauļotos uz terases vai makšķerētu stores. Iespēju ir daudz un tās spēj ieinteresēt gan tos, kuri vēlās sajust dabas klusumu un vientulību, gan tos, kuri iecerējuši atpūsties jautrā draugu kompānijā.

“Atpūtas komplekss “Grantiņi” ir lielisks piemērs tam, kā radoši strādājot, iespējams pilnvērtīgi izmantot visus objektam pieejamos resursus – mežu, bērzu birzis un ūdens tilpnes. Kādreiz Svētes pagastā tik zināmo Ērmiķu karjeru teritorija prasmīga saimnieka Viktora Tihonova vadībā ir pārtapusi par plašu atpūtas zonu ar dažādām izklaides iespējām, ko novērtē tūristi no tuvākām un tālākām vietām. Rezervācijas kāzām un korporatīvajiem pasākumiem aug augumā, cilvēki brauc uz restorānu un brančiem no tālienes. Latvijas Tirgotāju asociācijas profesionāļu lēmums ir likumsakarīgs attiecībā pret atpūtas kompleksa “Grantiņi” komandas ieguldīto enerģiju un darbu. Arī Jelgavas novada pašvaldība 2018. gadā atzinīgi novērtēja uzņēmuma devumu novada attīstībā, piešķirot Jelgavas novada Uzņēmēju gada balvu, nominācijā “Gada pakalpojuma sniedzējs”. Ir gandarījums būt līdzās mūsu uzņēmējiem ikdienas darbā un svētkos, pārliecinoties par to, ka Jelgavas novads ir stabila vieta, kur radīt, ražot un attīstīt!” uzsver Jelgavas novada pašvaldības Plānošanas un Attīstības departamenta Attīstības nodaļas vadītāja Ilze Matusa.

Konkurss “Latvijas Labākais tirgotājs” ir nekomerciāls un atklāts pasākums, kas jau kopš 1995. gada veicina pircēju un apmeklētāju apkalpošanas kultūras paaugstināšanu, tirgotāju un krodzinieku profesionalitātes pieaugumu un labāko tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumu atpazīstamību.

“Latvijas Labākais tirgotājs 2018”