Svētdiena, 16. Maijs, 2021
Edijs, Edvīns

Elejas vidusskolas skolēniem atjaunota sporta zāle

27.08.2020

12. augustā tika atklāta Elejas vidusskolas izremontētā sporta zāle – turpmāk tajā būs iespējams pilnvērtīgs skolēnu darbs sporta stundās. Līdz šim vidusskolas sporta zāle pildīja treniņzāles funkcijas, bet vairs neatbilda mūsdienu kvalitātes prasībām.

Svinīgajā zāles atklāšanā piedalījās Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune, Jelgavas novada pašvaldības izpilddirektore Līga Lonerte, Elejas vidusskolas direktore Sarmīte Balode, kā arī citi izglītības iestādes un pašvaldības pārstāvji.

Skolas sporta zālē ar kopējo platību 288m2 pilnībā tika demontēta esošā koka grīda un tās vietā uzstādīta peldošas koka sporta grīdas konstrukcija, veikta sporta zāles sienu un griestu apdares atjaunošana, izveidots volejbola un basketbola laukums – uzstādīti rūdītā stikla profesionālie basketbola vairogi ar polsterējumu un speciālu stiprinājuma rāmi pie sienas ar atsperu grozu stīpām un tīkliņu. Savukārt volejbola spēlēm zālē uzstādīti tīkla stabi, kas ir stiprināmi pie sienas un nepieciešamības gadījumā tīkls viegli noņemams un atkal uzliekams. Papildus sporta zāles remontam izremontētas ģērbtuves, dušas, kā arī sporta inventāra noliktava un gaitenis 17 017,44 eiro apmērā.

Sporta zāles būvniecības darbi tika uzsākti jūnijā un noslēdzās augustā, darbus veica SIA “LVS Building” par kopējo summu 69 860,06 eiro. Remonta izdevumi tika segti no pašvaldības budžeta.​

Elejas sporta zāles atklāšana