Otrdiena, 18. Maijs, 2021
Inese, Inesis, Ēriks

Aicinājums aizpildīt īsu aptauju par Covid-19 ietekmi uz dažādām sabiedrības grupām un NVO rīcību

15.02.2021

Otrdien, 9.februārī, Ministru kabinets apstiprināja Stratēģiju par nepieciešamo pasākumu kopumu Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldīšanai 2021.gadam. Tās ieviešanai ir izveidota vadības grupa, kuras sastāvā ir arī Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda padomes pārstāvis. Stratēģija pieejama šeit.

Lai sekmētu informācijas apriti starp nevalstisko organizāciju pārstāvjiem dažādās darba grupās, konsultatīvajās padomēs un citās institūcijās, kurās tiek skatīti ar Covid-19 saistītie jautājumi, Latvijas Pilsoniskā alianse organizēs iknedēļas saziņu ar organizāciju pārstāvjiem, kuri vēlas aktīvi iesaistīties. Ja Jūs darbojaties kādā no šiem formātiem vai vēlaties kā citādi aktīvi iesaistīties NVO sektora reakcijā uz Covid-19, lūdzam pieteikties rakstos uz alianse@nvo.lv līdz 18.februārim.

Vienlaikus Latvijas Pilsoniskā alianse aicina sniegt informāciju par Covid-19 ietekmi uz dažādām sabiedrības grupām un NVO rīcību, līdz 18.februārim atbildot uz trim jautājumiem šajā anketā. Rezultāti tiks izmantoti tālākā LPA darbā Covid-19 ietekmes mazināšanai uz sabiedrību. Plānots, ka šādas aptaujas būs regulāras, lai pēc iespējas labāk izzinātu situāciju un atbilstoši rīkoties, cik iespējams.

Foto: https://nvo.lv/