18.08.2022.

Deju treniņš senioriem sagādā prieku

06.08.2021

Ozolnieku novada pašvaldības sociālās aprūpes centra (SAC) “Zemgale” teritorijā notika deju studijas “Bachata Riga” deju treniņš senioriem svaigā gaisā.

Šobrīd, kad pasaulē valda dažādi ierobežojumi, daudzi cilvēki jūtas depresīvi. Lai veicinātu pozitīvas emocijas un patīkamu fizisku slodzi, deju studijas “Bachata Riga” vadītājs Artūrs Bernis viesojas sociālajos centros dažādās Latvijas pilsētās. Iepriekšējais deju treniņš senioriem tika novadīts Ogres novada pašvaldības sociālā dienesta teritorijā.

Kā norāda “Bachata Riga” vadītājs un deju treneris Artūrs Bernis, šajā laikā cilvēkiem pietrūkst kustību, socializēšanās, veselīgas vides un svaiga gaisa. Lai stiprinātu imūnsistēmu un uzlabotu pašsajūtu, ir jārūpējas par cilvēka emocionālo stāvokli, īpaši senioriem. Dejošana un sportošana šobrīd ir labākie veidi, kā sevi stiprināt fiziski un iegūt emocionālo gandarījumu.

“Savā deju studijā cilvēkos redzu pozitīvās pārmaiņas, kad viņi sāk dejot. Šis process nomierina, iedvesmo, vienkārši – palīdz justies labāk.” Atzīst A. Bernis.

SAC “Zemgale” senioriem deju treniņš radīja patīkamas sajūtas, iedvesmu un laiku, kurā kopīgi kavēties atmiņās par jaunības gados piedzīvoto saviesīgos pasākumos.

Šis deju treniņš Artūram Bernim bija īpašs, jo SAC “Zemgale” atrodas viņa māte. Noslēguma deju Artūrs Bernis nodejoja ar savu māti, kas ne tikai pašiem dejotājiem, bet arī visiem klātesošajiem radīja dziļu emocionālu piedzīvojumu un retais spēja savaldīt prieka asaras.

Vairāk informācijas:
Kristīne Eglīte,