14.08.2022.

Ikmēneša diskusiju cikls “Sarunas ar Jelgavas novada mēru”

04.07.2022

Šonedēļ, 7.jūlijā plkst.17:00, Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis aicina iedzīvotājus uz ikmēneša diskusiju ciklu “Sarunas ar Jelgavas novada mēru”, tiekoties tiešraidē pašvaldības oficiālajā Facebook.com kontā “Jelgavas novads”.

Tiešraides laikā domes priekšsēdētājs skatītājus iepazīstinās ar jūnija domes sēdē apstiprinātajiem saistošajiem noteikumiem, lēmumiem un citām aktualitātēm Jelgavas novada pašvaldībā.

Pēc prezentācijas priekšsēdētājs tiešraides skatītājus aicinās uz atklātu diskusiju, atbildot uz tiešraides komentāru sadaļā rakstītajiem novadnieku jautājumiem un ierosinājumiem. Gadījumā, ja priekšsēdētājs uz kādu jautājumu nepaspēs atbildēt, pašvaldība pēc tiešraides sniegs rakstiskas atbildes, atbildot uz komentāriem zem tiešraides video.

Jelgavas novada iedzīvotāji savus jautājumus var iesūtīt arī pirms tiešraides - līdz 2022.gada 5.jūlija plkst. 17:00 uz e-pasta adresi zinas@jelgavasnovads.lv ar norādi “Jautājums Facebook tiešraidei”, tādējādi tiešraides laikā saņemot no domes priekšsēdētāja jau padziļinātāku atbildi. 

Pēc tiešraides video būs pieejams pašvaldības Facebook kontā, sadaļā Video.