08.02.2023.

Deputātu viedokļi

Par ēkas nojaukšanu Kalnciema pagastā (I.Dolgova)

11.10.2017. 09:07

Uzskatu, ka situācijā ar nelegālo būvniecību Kalnciema pagastā adresē “Luģi-1” līdzvainojama arī pašvaldība. Lielākais mīnuss ir tas, ka pašvaldība nespēja atrisināt radušos situāciju, kas, manuprāt,  norāda uz neprofesionālismu.

Par deputāta Aigara Strupuļa sēšanos pie stūres dzērumā (I.Dolgova)

07.02.2017. 11:30

Deputāta Aigara Strupuļa sēšanās pie stūres dzēruma stāvoklī ir vērtējama, kā spļāviens ne tikai likumdevējiem sejā, kas a priori aizliedz tādas darbības, bet arī kā spļāviens to cilvēku sirdīs, kuri atbalstīja viņu un partiju pašvaldības vēlēšanās.

Par Lielvircavas kultūras nama pirkšanu (I.Dolgova)

02.11.2016. 08:47

Neatbalstu neapdomīgu nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu, dārgi pērkot Lielvircavas kultūras namu.

Vardarbība pret savu tautu (I.Dolgova)

03.02.2015. 23:49

Pieņemtais Jelgavas novada domes lēmums par nolietotu svina akumulatoru pārstrādes rūpnīcas būvniecības akceptu Jelgavas novadā, Kalnciemā pagastā „pret” vietējo uzņēmēju un iedzīvotāju gribu ir kļūda un vardarbība pret savu tautu.

Pret nolietotu akumulatoru pārstrādes rūpnīcu Kalnciemā (I. Dolgova)

15.07.2014. 23:47

Esmu kategoriski pret nolietotu akumulatoru pārstrādes rūpnīcas celšanu Kalnciema pagastā un balsošu „PRET”

Atskats uz pašvaldību kongresu (M.Lasmanis)

06.06.2014. 23:46

Maija beigās notika ikgadējais Pašvaldību Savienības kongress, un kurā bija iespēja piedalīties. Šāds pasākums šoreiz notika jau 25.reizi, ar moto - Latvijas nākotne - konkurētspējīga ekonomika. Kongresā tika pārrunāti vairāki būtiski priekšlikumi pašvaldību attīstības sekmēšanai.

Iespēja ģimenes ārstiem pieteikties finansējumam (M. Lasmanis)

08.05.2014. 23:42

Ģimenes ārsts ar savu komandu ir mums, iedzīvotājiem, tuvākie mediķi. Brīdī, kad veselība sašķobās un nepieciešama palīdzība, zvani vai dodies pie sava ārsta, kurš gan jau zinās, kā rīkoties tālāk. Nav noslēpums, ka pirmais iespaids ir tas, ko  redzi, dzirdi un jūti gaidot vizīti ģimenes ārsta praksē. Tāpat nav noslēpums, ka nereti šīs telpas savu laiku ir nokalpojušas pat ar uzviju, un situācijas uzlabošanai nepieciešami ne vien pāris otas triepieni, bet arī ievērojami remonti un pat rekonstrukcija.

Zaļā ziemā rudi lauki – kas tālāk? (M.Lasmanis)

10.04.2014. 23:40

Īsts zemnieks zina - ja rudens pagadījies labs, visdrīzāk pavasaris nebūs ražai labvēlīgs, kā arī otrādi. No pieciem gadiem tikai viens var gadīties tāds, ka laika apstākļi ir ideāli. Īsts zemnieks rēķinās arī ar netipiskiem laikapstākļiem, tomēr mums ir četri gadalaiki un katrā no tiem darāmi savi darbi.

Komandas darbs (M.Lasmanis)

26.03.2014. 10:20

Pateicoties konstruktīvam dialogam, tomēr izdodas vienoties par kompromisu. Jo pozitīvais ieguvums ir kopējs labums mūsu novadam. Viegli tas nenāca, tomēr varu teikt – pirmais solis ir sperts! Mans priekšlikums ir guvis domes atbalstu un turpmāk arī mūsu novadā būs skaidri noteikumi un visiem saprotama sistēma domes autoparka atjaunošanai.

Valstī jāvērtē situācija ar ziemāju izsalšanu (Z.Caune)

26.03.2014. 10:16

Šodien domes sēdē lēmām vērsties pie Latvijas Republikas ministru prezidentes Laimdotas Straujumas un Zemkopības ministrijas ar aicinājumu iespējamam atbalstam tām zemnieku saimniecībām, kam izsaluši ziemāju sējumi.