Statuss:
Noslēdzies
  • Projekts Nr. CTE103
  • Īstenošanas periods: 03.05.2016.-03.05.2018.
  • Projekta mērķis: izveidot mazo un vidējo pašvaldību Eiropas tīklu, lai veicinātu jaunu darbavietu radīšanu pašvaldības teritorijā, izmantojot sociālās un vides dimensijas attīstību inovatīvos saimniekošanas veidos
attels2

Projekta vadošais partneris: Baena (Spānija).

Projekta partneris: Mollet del Valles (Spānija), Petrinja (Horvātija), LAG Pays des Condruses (Beļģija), Pyli (Grieķija), Monmouthshire (Lielbritānija), Fundao (Portugāle), Mouans-Sartoux (Francija), Södertälje (Zviedrija), Cesena (Itālija), Jelgavas novada pašvaldība (Latvija).

Projekta kopējās izmaksas: EUR: 749 999.58, Jelgavas novada pašvaldības projekta  daļa: 39 396.62, URBACT finansējums 85% - 33 487.13; Jelgavas novada pašvaldības finansējums 10% - 3 939.66, valsts līdzfinansējums 5% - 1 969.83.

• Starptautiskās aktivitātes un pieredzes apmaiņa;
  • Vietējās URBACT grupas ekspertu tikšanās;
  • Jelgavas novada Uzņēmējdarbības atbalsta attīstības plāna 2018.-2028.gadam izstrāde

Galvenās projekta tēmas:

Publicitāte:

*Projekta nosaukums angļu valodā: (European network for the promotion of agri-food employment in small and medium-sized cities)

Projekta koordinators:

Anita Škutāne