Statuss:
Noslēdzies
  • Projekta Nr. 23.9.5-3/10
  • Ieviešanas laiks: 01.06.2019. – 31.08.2019.
  • Projekta mērķis: veicināt skolēnu īslaicīgu nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt prasmes, iemaņas un pieredzi.
attels2

Projekta īstenotājs: Jelgavas novada pašvaldība

Kopīgais finansējums:

• kopējās pasākuma plānotās izmaksas ir  58 028,05 EUR t.sk. NVA finansējums – EUR 24 539,23; Jelgavas novada pašvaldības līdzfinansējums skolēnu darba algai, nodokļiem-   33 488,82 EUR.
  1. Izglītības pārvaldes pirmsskolas izglītības iestādes – 43 darba vietas (Šķibes PII – 8 vietas, Elejas PII – 7 vietas, Elejas PII Lielplatones filiāle – 2 vietas, Staļģenes PII – 6 vietas, Staļģenes vidusskola - 6 vietas, Svētes PII - 8 vietas, Vircavas PII- 2 vieta, Zaļenieku PII – 4 vietas);
  2. Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola - 12 darba vietas (dienesta viesnīcā - 6 vietas un pavāra palīgs – 6 vietas);
  3. Administratīvais departaments Kanceleja – 1 darba vietas (Arhivāra palīgs novadā -1 vietas);
  4. Attīstības nodaļas Tūrisma informācijas punktos – 10 darba vietas (Elejas muižas Tējas namiņš – 3 vietas, Lielvircavas muiža – 2 vietas, Lielplatones muiža -3 vietas un Vilces muiža -2 vietas).
  5. Labklājības pārvaldes SARC centros un Aktivitāšu centros – 25 darba vietas (SARC Kalnciems – 6 vietas, SARC Eleja – 9 vietas, Aktivitāšu centrs “Līvbērze” – 3 vietas, Aktivitāšu centrs “Zemgale” – 3 vietas, Aktivitāšu centrs “Kalnciems” – 2 vietas, Aktivitāšu centrs “Dzirnieki” – 2 vietas).

Projekta vadītāja:

Inese Skromane

Sociālo pakalpojumu attīstības projektu vadītāja
inese.skromane [at] jelgavasnovads.lv