Svētdiena, 16. Maijs, 2021
Edijs, Edvīns

Rīgas stafetes

Drukāt
  • Ričards Djakonovs (Vircavas vidusskola)
  • Agnese Pogožeļska (Vircavas vidusskola Platones filiāle, tagad Spīdolas vsk)
  •  Gatis Beļskis (Vircavas vidusskolas Platones filiāle, tagad Jelgavas Tehnikums)

Rīgas stafetēs man patika domāt kur skriet. Man patika skriet uz finišu. Man patika satikt un parunāt ar draugiem. Man patika nebūt pēdējam. Man patika tālu skriet.

Ričards Djakonovs (Vircavas vidusskola)


Orientēšanās sacensības, kurā piedalās ne tikai komandas no dažādiem OK Latvijā, bet arī no citām valstīm, kā tas bija šogad. Tās ir saucamās klubu stafetes, kad notiek orientēšanās, kur katram komandas dalībniekiem bija jānoskrien noteikt etaps. Mums sanāca diezgan interesanti, dažiem labiem (mūsu instruktoram)  apstākļu sakritības dēļ bija jānoskrien pat divi etapi, kas nav nemaz tik viegli. Mūsu komanda turējās braši, manuprāt, darīja visu kas bija spēkos. Šīs sacensības vairāk bija domātas, lai mēs kaut ko iemācītos, iegūtu pieredzi.

Agnese Pogožeļska (Vircavas vidusskola Platones filiāle, tagad Spīdolas vsk)


Orientēšanās klubu stafetes, uz kurām arī braucām pirmo reizi. Ar vārdu stafetes saprotam to, ka piedalās komanda, kurā katram dalībniekam ir skrienams savs etaps. Nākamais dalībnieks, drīkst startēt tikai pēc iepriekšējā komandas biedra finišēšanas. Man tika pirmais etaps, kurš bija garākais. Pirmajiem etapiem bija kopējais starts, tāpēc izveidojās pamatīgs ‘’vagons’’ kuram es sekoju. Bija vairāki KP ar mazu attālumu vienam no otra, tāpēc bija viegli kļūdīties, kas arī notika. Mežs bija paugurains, bet viegli caurskrienams. Problēmas sagādāja arī tas, ka uz etapa beigām sāka sāpēt celis. Priecēja tas ka neskatoties uz problēmām, nebiju pēdējais kas finišēja no mana etapa. Pēcāk nācās paskriet līdz jaunākajiem komandas biedriem, kas celi sabeidza pavisam, bet finišs tika sasniegts. Kopumā sacensības vairāk bija kā praktizēšanas, un man personīgi patika.

 Gatis Beļskis (Vircavas vidusskolas Platones filiāle, tagad Jelgavas Tehnikums)