Pirmdiena, 17. Maijs, 2021
Umberts, Herberts, Dailis

Paziņos konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” titula ieguvēju

08.08.2018

12.augustā jauniešu epicentrs noteikti būs Madona! Laipni gaidīti jaunieši, jaunatnes jomas cilvēki un visi citi interesenti!  Visas dienas garumā notiks jauniešu festivāls "Paspēt 12 stundās", kurā būs gan sporta aktivitātes, gan talantu konkurss, gan arī dažādas darbnīcas, koncerti un diskusijas. Madonas novads ir “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018”.

Vairāk par festivāla programmu iespējams uzzināt Madonas novada Facebook lapā.

Plkst.17.30 tiks paziņoti konkursa "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019" rezultāti! Svinīgajā ceremonijā uzvarētājs saņems goda plāksni ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” un ceļojošo kausu ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta”. Konkursa uzvarētājs visa gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem.

Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar citiem konkursa organizatoriem Latvijas Jauniešu galvaspilsētā nākamajā gadā organizēs pieredzes apmaiņas semināru jaunatnes lietu speciālistiem no visas Latvijas, Starptautiskās Jaunatnes dienas pasākumu 12.augustā, Strukturētā dialoga reģionālo konferenci un Eiropas Komisija 2018. gada maijā aizsāktās informatīvās kampaņas #EUandME aktivitātes.

Konkursa finālā sacentās Daugavpils un Rīgas pilsēta, un Ikšķiles un Olaines novada apvienība. Kā arī konkursam savu dalību bija pieteikušas Daugavpils un Lielvārdes novadi. Uzvarētāja noteikšanai tika ņemts vērā gan žūrijas vērtējums, gan publiskās balsošanas rezultāti.

Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” Izglītības un zinātnes ministrija organizē sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Latvijas Jaunatnes padomi un nodibinājumu “Baltijas Reģionālais fonds”. Šāds konkurss tiek rīkots jau ceturto reizi, un tā mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, veicināt pašvaldību sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu.

Papildus informācija šeit.

Ginta Salmiņa
“Baltijas Reģionālais fonds”