Pirmdiena, 17. Maijs, 2021
Umberts, Herberts, Dailis

Jaunieši apgūst prasmi attīstīt savu iniciatīvu idejas

06.11.2020

Jelgavas novadā septembrī sadarbībā ar nevalstisko sektoru tika realizētas neformālās izglītības apmācības jauniešiem, lai veicinātu jaunās paaudzes izpratni par aktīvu līdzdalību un ticību spējai ietekmēt demokrātisko procesus vietējā kopienā, realizējot nākotnē pašiem savas iniciatīvas. Jaunieši apkopoja dažādas idejas, apzinot to, ko vēlas izveidot, attīstīt, radīt savā ciemā, pagastā, novadā.

Jaunieši lauku vidē vēlas gan labiekārtot atpūtas vietas, izveidot jaunas sporta zonas, atjaunot bērnu rotaļu laukumus, kas nokalpojuši, kā arī stiprināt jauniešu līdzdalību pagasta dzīves attīstīšanā, veidojot vietējās jauniešu iniciatīvu grupas, kas realizē dažādus projektus.

Pēc apmācībām kopā ar atbalsta personām jaunieši turpina darbu pie sava projekta (iniciatīvas) virzības tālāk ar vēlmi īstenot tos 2021.gadā.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Organizē biedrība Zemgales NVO centrs sadarbībā ar Jelgavas novada pašvaldību.

Saistītais raksts: Jaunieši apgūst prasmes neformālā izglītībā apmācībās “Es piedalos!”

Jaunieši apgūst prasmi attīstīt savu iniciatīvu idejas

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Kode, Jaunatnes lietu speciāliste