Otrdiena, 3. Augusts, 2021
Augusts

Ar sportiskām aktivitātēm aizsākas veselības projekts

Drukāt

Vasara ir  Jelgavas novada svētku laiks un šoreiz gribas atzīmēt Sesavas pagasta svētkus un Svētes pagasta svētkus ar kuriem aizsākās  ESF atbalstītais projekts “ Slimību profilakse un veselības veicināšanas pasākumi Jelgavas novadā”. Šī projekta ietvaros Sesavas un Svētes pagasta iedzīvotāji, kuri tieši nepiedalījās sporta aktivitātēs individuāli vai komandās varēja izkustēties un apgūt dažādus vingrojumus, lai uzlabotu stāju , nostiprinātu muskuļus un apgūt vingrojumus sēdoša darba darītājiem, kurus pielietot arī mājas apstākļos.

Mazajiem svētku dalībniekiem tika uzstādītas piepūšamās atrakcijas un putu laukums, kas neskatoties uz lietaino laiku bērniem sagādāja lielus priekus.

Turpmāk projekta “ Slimību profilakse un veselības veicināšanas pasākumi Jelgavas novadā”  ietvaros tiks organizētas daudz dažādas aktivitātes, kuras saistītas ar izglītojošo darbu un fiziskām aktivitātēm, lai veicinātu Jelgavas novada iedzīvotāja veselību un aktīvu dzīves veidu, kas uzlabos iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Vasarā turpināsim atbalstīt un piedalīties pagasta svētkos, rīkosim velobraucienu, nometnes jauniešiem un plānojam rudens pasākumus skolām un novada aktivitāšu centros.

Esam aktīvi un veseli!

"Slimību profilakse un Veselības veicināšana Jelgavas novadā" Nr. 9.2.4.2/16/I/033

Aizsākas veselības projekts