Otrdiena, 3. Augusts, 2021
Augusts

Aizvadīti sporta svētki Elejas un Līvbērzes pagastos

Drukāt

Ar Jelgavas novada sporta centra un ESF projekta “Slimību profilakse un veselības veicināšanas pasākumi Jelgavas novadā” atbalstu 22. jūlijā tika aizvadīti Elejas pagasta un Līvbērzes pagasta sporta svētki.  

Visi zinām teicienu: “Veselā miesā - vesels gars”.  Katrs vecums ir labs, lai veiktu dažādas fiziskās aktivitātes un  Jelgavas novads ir pierādījis sevi  kā sportisks novads. Elejas pagasta un Līvbērzes pagasta sporta svētku dalībniekus lutināja saule un sportiskām aktivitātēm labvēlīgs laiks. Sportisti piedalījās dažādās sacensību disciplīnās, bet mazajiem sporta svētku dalībniekiem tika uzstādītas piepūšamās atrakcijas. Pieaugušajiem, kuri vēroja sacensības un juta līdzi savām komandām, bija dota iespēja  piedalīties vispārīgās fiziskās aktivitātēs un saņemt fizioterapeita ieteikumus par vingrošanu ikdienā.

Projekta “Slimību profilakse un veselības veicināšanas pasākumi Jelgavas novadā”  ietvaros septembrī  notiks Veselības nedēļa Jelgavas novadā, kuras laikā visiem novada iedzīvotājiem būs iespēja piedalīties dažāda rakstura aktivitātēs un noklausīties interesantas lekcijas. Par to vairāk informācijas sekos augusta beigās.

Lai kustību prieks un sportiski panākumi! 

"Slimību profilakse un Veselības veicināšana Jelgavas novadā" Nr. 9.2.4.2/16/I/033