04.07.2022.

Aicina reģistrāties veselību veicinošai diennakts nometnei „saJŪTI paSAULI RADOŠI”

Drukāt

Tiek uzsākta dalībnieku reģistrācija otrajai veselību veicinošai diennakts nometnei „saJŪTI paSAULI RADOŠI” bērniem ar kustību un fiziskās attīstības traucējumiem un viņu vecākiem vai pavadoņiem.

Dalību nometnē finansē Rīgas domes Labklājības departaments projekta „Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības profilakses pasākumi!”

  • Nometnes norises laiks: 2019.gada 11.-16.marts,
  • vieta - Jelgavas 1.internātpamatskola Attīstības centrs

Nometne paredzēta bērniem vecumā no 6 - 16gadiem.
Kopējais dalībnieku skaits nometnē - 15 bērni un 15 pieaugušie.
Nometnes mērķis ir uzlabot dalībnieku psiho-emocionālo pašsajūtu.
Nometnes programmā: mākslas terapija, radošās darbnīcas bērniem un pieaugušajiem, ciguna vingrošana, spēka dziesmas, komandas saliedēšanas pārgājiens, atbalsta nodarbības vecākiem, tikšanās ar nometnes viesiem, aktivitātes svaigā gaisā, rotaļas, ballīte u.c. pasākumi gan bērniem, gan vecākiem.

Iespējams pieteikteis arī nākamajām nometnēm: 2019.gada jūlijā, augustā un oktobrī.

Vairāk informācijas un pieteikšanās nometnei pa tālruni: 29342266 (Agita Krastiņa) vai e-pastā: viesmilibasprojekti@gmail.com 

“Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!" ietvaros”, realizē SIA „Viesmīlības projekti” r.nr.40103706629 Sīkāka informācija par šo un citām projekta aktivitātēm pieejama mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv